2733
2734
شوهر خوب بله وجود داره منها اون شوهرای خوب گیر خانم های بد اخلاق یا بدجنس می افتن . یا بعضا این شوهر ...

الان این حرف درسته یعنی ؟ 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همسر من قبل اینکه بچمون بدنیا بیاد عالی بود،بهترین بود از همه لحاظ،ولی بعد اومدن بچه حس میکنم یجور دیگه شده،البته اضافه کنم با اومدن بچه ی شغل دیگه دست و پا کرده و تا ساعت۱۲شب سرکاره وقتیم میاد با بچمون یکم بازی میکنه میخوابه شاید برا اینه حس میکنم عوض شده

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

همسر من،سه ساله ازدواج کردیم تا الان کوچیکترین نکته منفی ازش ندیدم،بدون ذره ای اغراق میگم،من کلا مجرد بودم خیلی آرمانی فک میکردم همه به من میگفتن نه اصلا همچین مرد بی نقصی وجود نداره و ازین حرفا ولی الان نیستن که بهشون بگم اشتباه میکردین

2731
من از همون عده هستم😁میدونی اینقدر که اطرافمون دیدیم که برامون طبیعی شده خیلی راحت زندگی میکنیم دیگه ...

خب عزیزکم شوهراتونو خودتون باید درست کنین شوهرای ماهم بی نقص نیستن ولی وقتی خوبیای مارو میبینن خوب میشن 

همه چیز یه لم خاص داره 

باید طبق اون کلید پیش بری😀

جواب خوبی هیچ کجای دنیا بدی نیست

ولی 

خانمای ماهم باید یکم عوض بشن یکم جرات پیداکنن اگه بهشون ظلم میشه اقدامی بکنن نه اینکه بترسن وفقط برا درد و دل کردن بیان تاپیک بزنن حرف هیشکیوهم گوش نکنن

خلاصه هرچیزی یه روشی داره

2738
خب عزیزکم شوهراتونو خودتون باید درست کنین شوهرای ماهم بی نقص نیستن ولی وقتی خوبیای مارو میبینن خوب م ...

عزیزم اگه شوهرت بد دل باشه در حدی که بگه حتی با برادرم سلام نکن بعد مشاور هم قبول نداشته باشه و بگه من هیچ ایرادی ندارم من بهترینم دقیقا شما چجوری درستش میکنی ؟

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.
خب عزیزکم شوهراتونو خودتون باید درست کنین شوهرای ماهم بی نقص نیستن ولی وقتی خوبیای مارو میبینن خوب م ...

خب شما به ما یاد بده

ما که هر روشی از دعوا . لبخند . قربون صدقه . حرف زدن پیش گرفتین نشد 

روانشناس ها میگن زنها به این امید ازدواج می کنن که مرد اونجور که میخان عوض کنن اما در واقع این خود زن که بعد مدتی عوض میشه 

ویژگیهای جواهرتون چیه که انقد خوبه

خیلی مهربون و دل سفیده

اصلا نمیتونه ناراحتیمو تحمل کنه

اجازه نمیده هیچکس بهم کوچکترین بی احترامی ای کنه

هر خواسته ای ازش داشته باشم حالا ممکنه دیر یا زود داشته باشه ولی صددرصد واسم فراهمش میکنه

از طرف دیگه خیلی مودب و با شخصیته و خانوادم بشدت ازش راضی هستن

دیگه اینکه هیچ کاری رو بدون مشورت با من انجام نمیده

کلا به تنهایی واسه زندگیمون تصمیم نمیگیره

از خانوادشم راضیم😋

2706