2752
2734
وااااای این که اول اولای شوهر منههههه😐😐😐😂😂😂😂

بعد یه چیز دیگه اگه هزار بار مچ شوهرت رو بگیری بعد نه تو اشتباه میکنی بعد جلو خودت به دخترا متلک بگه بعد بهش اعتراض کنی بعد بگه نه من حرفی نزدم 😐بعد هم دست رو قرآن بزاره دروغ بگه ،اونوقت راه حل چیه دقیقا؟

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب فداتشم من جون براش نیمونه که وقتی 12 شب میاد

اره عزیزم حق باتوئه،خودمم تازگیا یکم میتونم درک کنم تا چن وقت پیش واقعا نمیتونستم تحمل کنم و همش دعوا داشتم باهاش

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
اره عزیزم حق باتوئه،خودمم تازگیا یکم میتونم درک کنم تا چن وقت پیش واقعا نمیتونستم تحمل کنم و همش دعو ...

عزیزم ببین خودت و مقایسه کن با زمان قبل بچه و بعد بچه، ببین چقدر تغیر کردی، همین که میره تا 12 شب کار میکنه، یعنی بهت توجه میکنه، چون بخاطر تو و بچتون این بارورو دوشش میکشه

عزیزم ببین خودت و مقایسه کن با زمان قبل بچه و بعد بچه، ببین چقدر تغیر کردی، همین که میره تا 12 شب کا ...

فداتم ممنون بابت حرفای قشنگت😘

واقعا با حرفات تونستم بیشتر ب همسرم و برخورد خودم فکر کنم💋

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
درسته که یه مدت از اذدواج بگذره درست میشن؟ یا همچنان بد دل میمونن

عزیزم ببخشید تازه خوندم ریپلایتون رو

همه چیز بستگی به صبر شما داره ولی من هیچ جوره باخیانت کنار نمیام و از نظر من حتی دیدن فیلم مستهجن هم خیانت محسوب میشه چه برسه به متلک و فلان و اینا...

ذات خراب هیچوقت درست نمیشه 

میگی مثلا بگم که چجوری درست شد...

شاید باور نکنی ولی من اوایل ازدواجم حبس خانگی بودم...

بدلیل عشق جنون آمیز شوهرم...فک میکرد که همه از نظر من بهتر از اون هستن یا مثلا اگه کسی منو ببینه یامن کسیو ببینم دیگه تمووووم من عاشق یکی دیگه میشم...اوففف نمیدونم ازکجا بگم ولی فقط اینو میگم...همممممه چیزو خود من درست کردم همچین آدمی رو هیشکی نمیتونست تحمل کنه هیچچچچکس

حالا راه حل رو میخای بدونی؟

بعد یه چیز دیگه اگه هزار بار مچ شوهرت رو بگیری بعد نه تو اشتباه میکنی بعد جلو خودت به دخترا متلک بگه ...

عزیزم اشتباها یه خانم دیگه رو جای شما ریپلای کردم پست بالاترمو بخون👆👆👆👆

خب شما به ما یاد بده ما که هر روشی از دعوا . لبخند . قربون صدقه . حرف زدن پیش گرفتین نشد  روا ...

عزیزم اول از همه اینکه باید عیبای خودتونو هم ببینید فقط به عیبای شوهر نگاه نکنید و اصولا به این مسئله فک کن که وجود نداره...فک کن تنها هستی 

خودت رو بزار جای شوهرت...بادید باز نه بادیدی که انتقاد نمیپذیره

ببین هممممه چیزتو به عنوان همسر قبول داری؟درهمه موارد؟

حالاببین کجاهااشکال داری...بازم میگم فرض کن شوهری وجود نداره و تو این عیبهارو به عنوان یه همسر داری...برای هرررر مردی...

اول اونارو برطرف کن...واقعا تلاش کن بهترین باشی

وقتی چیزی به اسم««بهترین»»وجودداره...چراتونباشی؟

بعد که بهترین شدی میتونی عیبهای طرف مقابلت رو ازش بخای برطرف کنه...اون موقع تو به خودت مطمئنی که عیبی نداری پس اون نمیتونه بگه چطور خودت فلان و بهمانی چون حتی اگه بگه تو اعتماد بنفس این رو داری که بگی حرفت بی اساسه و تو نمیخای تغییر کنی و اگه تغییر نمیکنی پس موندن درکنارت اشتباهه وقتی میتونم بهترازتورو کنار خودم داشته باشم...

میتونی ازش بخای اونم بهترین بشه...چراکه نه؟وقتی بهترین ها وجود دارن؟

اول با ملایمت جلو برو

سعی کن بر طبق خواسته هاش تا جایی که بهت اهانت نمیشه پیش بری،بطور مثال بافلان پسر گرم نگیر فلان لباسو نپوش فلان حرفو پیش خانوادت نزن یا...........

مردادوس دارن که ازشون حرف شنوی داشته باشی تو هم گولش بزن و حرفای به این بی اهمیتی رو گوش بده و در عوض بعععععد ها بگو من فلاااان حرفو گوش دادمااا اگه تو حرف منو گوش ندی منم میشم همون آدم قبلی...اونم از ترس اینکه ابهتش پایین نیاد حرف تورو میپذیره

عزیزم ببخشید تازه خوندم ریپلایتون رو همه چیز بستگی به صبر شما داره ولی من هیچ جوره باخیانت کنار نمی ...

خواهش میکنم عزیزم، پس زن بساز که میگن شمایی، خیلی شنیدم زنایی بودن که البته الان انگشت شمارن، با زندگی کردن و اخلاق و رفتارشون مردشونو رام کردن، و همیشه واسم عجیب بوده چجوری؟ چون هرچقدر رو بدی بیشتر سوار ادم میشن بد عادت تر میشن عادت مبکنن، شما چطوری جنگیدی برا زندگیت شیر زن❤️هرکسی نمیشینه به پای اون زندگی

خواهش میکنم عزیزم، پس زن بساز که میگن شمایی، خیلی شنیدم زنایی بودن که البته الان انگشت شمارن، با زند ...

عزیز دلم نظر لطف توئه قشنگم

باید عیبای خودمونو ببینیم و برطرف کنیم 

واگه نشد باید از طریق دیگه وارد بشین 

مثل اجرا گذاشتن نفقه ولی انشالله به اونجاها نمیرسه

2706