2737
2734
عنوان

اختلافتون با همسرتون چقده؟

301 بازدید | 41 پست

سلام عشقا 

کدوما از نظر سطح تحصیلی با همسرتون اختلاف  زیادی دارید؟

به مشکل نخوردید بعد مدتی؟پشیمون نشدید؟

باذکر مثال لطفا🙏😅

مثلا خانم فوق لیسانس اقا فوق دیپلم

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

لطفا تجاربتون رو دراختیار منم بزارید🙏

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

من دیپلمم شوهرم سیکل ولی اطلاعاتش از من خیلیییییییی بیشتره مشالله و اینکه به خاطر مریضی پدرش از اون موقع رفتن سرکارالان اقای خودشه و اینکه نه مشکلی ندارم اصلا

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من. 

بسیار صبورتر و بزرگوارتر و مسئولیت پذیرتره.فقط من حاضرجواب ترم،😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
مامان من ابتدایی پدرم دکترا 

ب مشکل برنخوردن؟

2740

ببین اصلا ب تحصیلات ربطی نداره همه چیز بستگی ب شعور و شخصیته ..یه بی سواد با شعور داریم معذرت میخام یه دکتر بیشعورم داریم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
من.  بسیار صبورتر و بزرگوارتر و مسئولیت پذیرتره.فقط من حاضرجواب ترم،😁

تحصیلات شما بالاتره یا همسر؟

شوهرم  دکترا علوم سیاسی داره و منم لیسانس پرستاری. بعضی وقتا از اون حجم از اطلاعاتش هم حسودیم م ...

من خواستگارم فوق دیپلم خودم  برا ارشد میخونم

ننیدونم ممکنه بعدا مسکل پیش بیاد

2706