2737
2739
عنوان

اختلافتون با همسرتون چقده؟

301 بازدید | 41 پست

سلام عشقا 

کدوما از نظر سطح تحصیلی با همسرتون اختلاف  زیادی دارید؟

به مشکل نخوردید بعد مدتی؟پشیمون نشدید؟

باذکر مثال لطفا🙏😅

مثلا خانم فوق لیسانس اقا فوق دیپلم

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

لطفا تجاربتون رو دراختیار منم بزارید🙏

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

من دیپلمم شوهرم سیکل ولی اطلاعاتش از من خیلیییییییی بیشتره مشالله و اینکه به خاطر مریضی پدرش از اون موقع رفتن سرکارالان اقای خودشه و اینکه نه مشکلی ندارم اصلا

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من. 

بسیار صبورتر و بزرگوارتر و مسئولیت پذیرتره.فقط من حاضرجواب ترم،😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
مامان من ابتدایی پدرم دکترا 

ب مشکل برنخوردن؟

2738

ببین اصلا ب تحصیلات ربطی نداره همه چیز بستگی ب شعور و شخصیته ..یه بی سواد با شعور داریم معذرت میخام یه دکتر بیشعورم داریم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
من.  بسیار صبورتر و بزرگوارتر و مسئولیت پذیرتره.فقط من حاضرجواب ترم،😁

تحصیلات شما بالاتره یا همسر؟

شوهرم  دکترا علوم سیاسی داره و منم لیسانس پرستاری. بعضی وقتا از اون حجم از اطلاعاتش هم حسودیم م ...

من خواستگارم فوق دیپلم خودم  برا ارشد میخونم

ننیدونم ممکنه بعدا مسکل پیش بیاد