2737
2739
عنوان

تو دوخدا دعا کنید شهید بشم

2415 بازدید | 34 پست

شهادت تنها ارزومه ولی شرط شهید شدن شهید بودن است من هنوز به اون مرحله نرسیدم مطمعنم وقتی تونستم در طول روز هزاران بار شهید نفسم بشم شاید شاید شهیده بشم شاغل نیستم 

به هرکی میگم دعا کنید شهید بشم شاید فکر میکنن از افسردگی حاملگی یا اثرات قرنطینه کروناست اما با کتاب هایی که من خوندم از شهادت هرچند به خدا قبول دارم رفیق خوبی براشون نبودم با نماز قضاهام با ناشکری هام اما عاشق گمنام رفتنم مثل هادی دلم دلم میخاد به همه ثابت بشه که  دختر هام شهیدمیشن

درسته حجابم  الحمدلله خوبه و دلیل خون شهید ها حجاب منه

اما من خود خودم شهادت میخام همین امسال برم گمنام برم بعد حاج قاسم دیگه دنیا جای موندن نیست خیلی خیلی دلم اسمون میخاد 

دنیا جای موندن نیست به خدا

به قول معروف وقتی عشق عاقل شود 

شاید عاشق عاقل شود 

انگاه شاید که لایق شود 

در کمیل شاهد شود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامل نخوندم 

ولی انگار فقط چون از زندگی سیر شدی میخوای شهید شی

مثل کسایی که دوست دارن خودکشی کنن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2731

نه عزیزم منم میدونم شهیدشدن نعمت  وسعادت بزرگیه

منم دوست دارم خودم وعزیزانم ازاین طریق ازاین دنیا برم

برات دعامیکنم ازطریق شهادت ازاین دنیا بری توهم دعا کن هم خودم وهم عزیزانم فقط ازطریق شهادت ازدنیابریم وشهادتمون موردمقبول خدا واهل بیت واقع بشه  

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

شهید بشه .بعدی

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2740

هرچی کتاب از شهادت بیشتر میخونم بیشتر عاشق شهادت میشم شدم 

پیری ومرگ غصه جانفرسایست تا جوانیم دعا کنید شهید بشیم 

شاید باورتون نشه ولی من حتی به طمع بهشت شهادت نمیخام من عاشق شدم عاشق شهید هادی کتاب راز کانال کمیل خوندم ما کجا شهدا کجا چقدر مرد بودن 

منم مثل همه تون هستم پسرهام مادرم خواهرم دوست دارم ولی شهادت شهادت شهادت نمیدونین چقدر این کلمه حرف داره 

گاهی دلم میشکنه مردم میگن مگه دختر ها خانوم هام شهید میشن پاشو خودت جمع کن

ولی تنها ارزوی من گمنام شهید شدن 

از زندگی سیر نشدم میخام تابیشتر تو این دنیا الوده واسیر نشدم برم دنیا جای موندن نیست

تورو خدا دعا کن تو داری شهید میشی منم شهید بشم حداقل اون دنیا خوشی ببنیم با شهادتمون من همش میگم کاش توی یکی از این زیارت گاه که میرم بمب بزارن شهید شم لعنتی ها دیگه نمیزارن بریم یه سره بهشت

نه عزیزم منم میدونم شهیدشدن نعمت  وسعادت بزرگیه منم دوست دارم خودم وعزیزانم ازاین طریق ازاین د ...

الهی که قسمتتون بشه و به فیض شهادت نائل بشید🙏🙏🙏💚

التماس دعا دارم, منو هم‌دعا کنید که در راه خدا و امام زمان فدا بشم🙏

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
هرچی کتاب از شهادت بیشتر میخونم بیشتر عاشق شهادت میشم شدم  پیری ومرگ غصه جانفرسایست تا جوانیم ...

سلام🌹

حرفاتو میفهمم. منم آرزوی شهادت دارم. از زندگی هم سیر نشدم و خوشبختم اما این دنیا در نظرم خیلی حقیر و پوچ هست.‌ کاش توی مُردنم سودی در راه خدا و امام زمان. من کجا و شهید هادی و دیگر شهدا کجا... ولی کاش دعام کنن, کاش شهیده زینب کمایی خواهری کنه در حقم و واسطه بشه منم مثل خودش شهید بشم. کاش لایق بشم. دعام کن دوست خوبم.‌منم لایق باشم برای شما دعا میکنم💚

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

سلام من حال شما درک میکنم کاملا انشالله شهد شیرین شهادت رو بنوشید بعد از اهمیت به نماز کارهای خالصانه و فقط و فقط به عشق خدا شما رو به شهادت نزدیک میکنه پیشنهاد میکنم کتاب سه دقیقه در قیامت رو بخونید یا برنامه اش رو دانلود کنید

2706