2733
2734
نه عزیزم اصلا ناراحت نیستم هرچی خدا بخواد  تو هم ناراحت نباش از بارداریت لذت ببر و مطمئن باش خ ...

ای جانم عزیز دلم خدا خیلی مهربونه و ماایم ک نامهربونیم و زود نا امید میشیم  ایشالا ب مبارکی این ماه ربیع الاول خدا دامن تو هم با ی گل محمدی سبز کنه عزیرم چ خبر بی بی تزدی؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ای جانم عزیز دلم خدا خیلی مهربونه و ماایم ک نامهربونیم و زود نا امید میشیم  ایشالا ب مبارکی این ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزم؛الهی آمین.

نه بابا روم نشد به شوهرم بگم بی بی بخر؛لکه هام بیشتر شد

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از دهنتون بشنوه نمیدونم امیرعلی و جنگل و لی لی واقعا بخاطر اقدامام بهم امید دادید بقول لوبیا شای ...

اره بابا من همیشه قبل ازاد شدن درد دارم والا تا الان که اینجوری بوده

اصلاااااا ب درد نیست

کلا ۳_۴ روزه ولی خب ۵ روزه دیگه پاکه پاکم ولی لوبیا جون همیشه اینجوری نبودم ها؛همیشه دوره هام ۲۶ رو ...

حالا بزار ببینیم پریود کامل کی میاد

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2728
عزیزم شماتلاشتو کردی ،هرکی ندونه همون خدا میدونه،هم ازنظر تغذیه هم سونو وخیلی چیزای دیگه ،ولی اینو ب ...

عزیزم حرفت کاملا درسته ایشالا اونچه صلاحمه خدا بهم بده نه اونکه دلمون میخاد شاید اون چیزی ک ما میخایم ب صالحمون نباشه توکل ب خدا طلای عزیز مهربون

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
عزیزم فردا صبح منتظر بی بی پررنگ شماییم😍

چشممممم عزیزم الان داشتم فک میکردم بزنه و فردا کاملا منفی باشه خخخ

ممنون از دعای قشنگت عزیزم؛الهی آمین. نه بابا روم نشد به شوهرم بگم بی بی بخر؛لکه هام بیشتر شد

اشکال نداره با توجه ب حال خودم بهت میگم ک بهتر ک پریود شدی ماه بعد دقیق کیت بطن و اقدام بالا ک خیالت راحته راحت باشه😘😘😘😘

2740

@لوبیا99 میگم من اگ باردار باشم الان میشه سه هفته و سه روزم چند شب کلا اخر شبا حالت تهوع خفیف دارم بنطرت توهم ؟ یا برا بارداری؟

بعد ی سوال بی ربط من ک هیچ وقت نتونستم تگت کنم ولی الان هشتک میزارم اول اسمت تگ میشی؟

لوبیا99#  

ما رفته بودیم خونه یه دوستهامون سه تا پسر داره؛تعجب کرده بود منو‌همسرم انقدر به دخترمون اهنیت میدیم! ...

میگفتی؛ چرا، فرق داره. همیشه دختر یکم عزیزتره 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
@لوبیا99 میگم من اگ باردار باشم الان میشه سه هفته و سه روزم چند شب کلا اخر شبا حالت تهوع خفیف دارم ب ...

نه سه هفته چیزی مشخص نمیشه. توهمه

باید بنویسی @لوبیا و عدد رو به انگلیسی بنویسی 99 یعنی کیبوردت رو بزاری انگیلسی وقتیی ۹۹ مینویسی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نه سه هفته چیزی مشخص نمیشه. توهمه باید بنویسی @لوبیا و عدد رو به انگلیسی بنویسی 99 یعنی کیبوردت رو ...

دقیقا همین کارو میکنم ۹۹ ب لاتین مینویسم پس با هشتک  تگ نمیشی؟