2752
2734
ممنون عزیزم نمیدونم از نگرانیه یا از بارداری  همینطور میخام بزنم زیر گریه  برام دعا کنین

ایشاللا طوری نیست. اصلا نگران نباش. تو باید مامان قوی باشی و به بچه ها و شوهرت رحیه بدی. اصلا خودت رو نباز. همه میگیرن و خوب میشن. شما هم بزودی خوب میشین. اسهال و استفراغ هم میتونه از علایمش باشه. قول میدم ۲-۳ روز بعد حالتون خیلی خیلی بهتر باشه. الان مامان دو دختر گل و امیرعلی هستی. روحیه داشته باش

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیززم خودتوو نباز تقپیت کن خودتو گرمی بخور ایشالاا برای سیکل بعدی ب خواست خدا باردار میشی 

واای فترس جون همش میگم کاش صبر کرده بودم هوا روبه گرمی میرفت این ویروس افت میکرد یا واکسنش می اومد 

اما حالا کاریه که شده خدا خودش حافظ ونگهبان همه باشه

ایشاللا طوری نیست. اصلا نگران نباش. تو باید مامان قوی باشی و به بچه ها و شوهرت رحیه بدی. اصلا خودت ر ...

قربونت برم سعیمو میکنم .برام دعا کن گلم 

دختر بزرگم خیلی ترسو یکماهه از خونه بیرون نرفته حالا ازمن و خواهرش گرفته طفلی اینهمه رعایت میکنه حقش این نبود

ممنون فاطمه جون خیلی برام دعا کن که محتاج به دعاتم

من همیشه دعات میکنم اگر لایق باشم

امیرعلی جون فک کنم هایپر شدم ساعت ۷میرم سونو دعام کن خواهر تروخدا😭😭😭😭خیلی دل درد و نفخ دارم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
قربونت برم سعیمو میکنم .برام دعا کن گلم  دختر بزرگم خیلی ترسو یکماهه از خونه بیرون نرفته حالا ...

یک دخره هم تقصیر پدر مادر ها هست زیاد ترسوندن بچه ها رو. بچه خواهرم وسواس گرفته و انقدر دستاشو شسته که زخم شده. 

بهش روحیه بده و بگو هممون شکست میدیم کرونا رو.

دیر یا زود همه مردم دنیا میگیرن. مهم داشتن روحیه هست

من همیشه دعات میکنم اگر لایق باشم امیرعلی جون فک کنم هایپر شدم ساعت ۷میرم سونو دعام کن خواهر تروخدا ...

ایشالا طوری نیست خواهر. 

استراحت کن دوستان گفتن.

آخه نمیدونم  چرا نمیشیم با اینکه ژل بی بی دنس و آسپرین و شربت گافنزین  استفاده کردم حالا ...

عزیزم نگرلن نباش میشی من میخاستم ماه بعد برم عکس رنگی اصلا باورم نمیشد اینماه باردار بشم ولی خواست خدا بود و شد 

باید خدا بخاد نگران نباش گلم.

ایشالا طوری نیست خواهر.  استراحت کن دوستان گفتن.

خیلی میترسم لوبیا 😭

دیگه بچه نمیخوام بخدا فقط سالم بمونم و اینقدر درد نکشم😥😔

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
عزیزم انشالله چیزی نیست نگران نباش منم با این حال آشفته دعاگوتم گلم.

مرسی الهی خیر ببینی،،ایشاالله همیشه سالم و سلامت باشین

امیرعلی انگار تازه از اتاق عمل اومدم بیرون!جای بخیه هام درد میکنه شکمم گنده شده😭😭وای اصلا یه وضعیم😭😔

خیلی میترسم لوبیا 😭 دیگه بچه نمیخوام بخدا فقط سالم بمونم و اینقدر درد نکشم😥😔

تو تاپیک خا سرچ کن ببین که واسه هایپر شدن چیکار کردن بقیه.

اگه این ماه باردار نشدی حتما به بدنت استراحت بده و بعدش با روشهای گیاهی جلو برو. 

تو تاپیک دختر دار شدن یه خانمی گفت شش سال تنبلی داشت و بچه دار نمیشد. روش گیاهی پیش رفت و الان دوقلو دختر و پسر بارداره

تو تاپیک خا سرچ کن ببین که واسه هایپر شدن چیکار کردن بقیه. اگه این ماه باردار نشدی حتما به بدنت است ...

بخوره تو سرم بچه😔

والا سرچ زدم همشون یا میخواستن ای وی اف کنن یا ای یو ای که هایپر شدن!من اش نخورده و دهن سوخته شدم!

مرسی الهی خیر ببینی،،ایشاالله همیشه سالم و سلامت باشین امیرعلی انگار تازه از اتاق عمل اومدم بیرون!ج ...

دکتر گفته بود امپول ازاد سازی بزنی یا نزنی؟

2706