2737
2739
شما احتمالا تخمک گذاریتون ۱۸-۲۰ باشه باید کیت زدن رو تا ۲۰ سیکل ادامه بدید و حتما با ادرار زرد پر ر ...

لوبیا😭😭😭😭😭رفتم سونو ضخامتم روز ۱۲سیکلم ۱۱ بود😭

تو تخمدان چپ ۱۵و۱۸

تخمدان راست ۱۴و۱۴و۱۵و۱۷و۱۴😭😭😭

چیکار کنم کی امپول بزنم؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا😭😭😭😭😭رفتم سونو ضخامتم روز ۱۲سیکلم ۱۱ بود😭 تو تخمدان چپ ۱۵و۱۸ تخمدان راست ۱۴و۱۴و۱۵و۱۷و۱۴ ...

این امپول hcg میدونم واس ازاد شدن تخمک هست

کیا باید استفاده کنن لوبیا جان یه توضیحی میدی

اگر همه میتونن بعد از تزریق اقدام کی باشه؟؟؟

راجب لترزول یا فلوکونازول یا اسپرین و شربت گایافنزین هم اطلاعاتی دارین مصرف بشه؟؟ نشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکس نیس شانس من😔

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا😭😭😭😭😭رفتم سونو ضخامتم روز ۱۲سیکلم ۱۱ بود😭 تو تخمدان چپ ۱۵و۱۸ تخمدان راست ۱۴و۱۴و۱۵و۱۷و۱۴ ...

فاطمه خوبه كه، به نظر من امروز امپول رو بزن كه ازاد بشه تا ضخامتت بالاتر نرفته و اقدامات رو برو

2728
فاطمه خوبه كه، به نظر من امروز امپول رو بزن كه ازاد بشه تا ضخامتت بالاتر نرفته و اقدامات رو برو

دوتا اقدام دیشب رفتم زیاده نمیتونه لانه گزینی کنه که!اون ماه ۱۲ سیکلم ۶ونیم این ماهم اینجور😔

این امپول hcg میدونم واس ازاد شدن تخمک هست کیا باید استفاده کنن لوبیا جان یه توضیحی میدی اگر همه م ...

فلوکونازول و اسپیرین ب شدت قلیایی میکنن و‌شانس رو‌ب سمت پسر میبرن اما اسپیرین کسایی ک ضخامت اندمتروشون کمه نباید استفاده کنن چون همینجوری ضخامت رو‌ پایین میاره 😑

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
دوتا اقدام دیشب رفتم زیاده نمیتونه لانه گزینی کنه که!اون ماه ۱۲ سیکلم ۶ونیم این ماهم اینجور😔

ميفهمم خودمم همين مشكل رو دارم 😞

ولي بهش فكر نكن ببين لي لي هم روز ١٦ ضخامتش ٩ بود روز ٢٢ تخمك  ازاد شد 

ايشالا يه دوقلو پسر خدا بهت بده 😍

2738
فلوکونازول و اسپیرین ب شدت قلیایی میکنن و‌شانس رو‌ب سمت پسر میبرن اما اسپیرین کسایی ک ضخامت اندمتروش ...

پس من بخورم ؟دوتا بخترم ضرر دارا

ميفهمم خودمم همين مشكل رو دارم 😞 ولي بهش فكر نكن ببين لي لي هم روز ١٦ ضخامتش ٩ بود روز ٢٢ تخمك &n ...

😔😔😔نمیدونم چرا اینحوری میشه خسته شدم دیگه

انشاالله همچنین به تو خواهرقشنگم🤲❤

خب الان فترس جان نوشتن آیپرین ضخامت و کم میکنه بدرد شما نمیخوره؟

عزیزم همچی عالیه الکی به خودت استرس وارد نکن.

برو دکترت هم سونوتو ببینه آمپول بده آزاد بشن

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706