2733
2734
مرسی عزیزم.قشمت خودت گلم.یه تیکر ابی بذاری برتمون. من قلیایی زیاد خوردم.لیمو ترش خیلی زیاد.اب هویج ...

عزیزم تبریک میگم به سلامتی پسرتو بغل بگیری 

عزیزم فلوکونازول چند روز یک بار و چند وقت قبل اقدام خوردی؟؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب مامانم هم گفتم كلي ذوق كرد برات ......انشالله پسرت بغل بگيري  صحيح و سالم بعد تو دلت ميگي من ...

سلام عزیزم خوبی نی نی کوچولو خوبه تعیین جنسیت نرفتی هنوز؟؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
من متوجه شدم تو حالت عادی اگه جمعه مثلا پاک بشم هفته بعد جمعه تخمک‌گذاریمه!!بااین اوصاف چیکارکنم؟؟

موقع پریودی شوهرت رو ارضا کن با روش های دیگه. شب پاکی اقدام برو. سه روز ذخیره اسپرم کنین و دوباره اقدام برین

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا جون به نظرت با این وضع اسپرم میشه واسه پسر اقدام کرد؟امیدی هس ؟

گلم کار که نشد نداره ولی احتمال دایین تره. تحرکشون پایننه.  از دوستان تاپیک بپرسین برای تحرک راهتمایی میکنن

2740
مرسی گلم که انقد خوبی. ایشالا قسمت خودت. وای دیگه دستم رو شده همه میدونن استرسی ام. اره خدارو هزا ...

مرسی گلم ، من از اون موقع ها در جریان اقدامات بودم ، قبل تو هم فرانمهر و روژان و ... اون موقع  هنوز تصمیم نگرفته بودم واسه بارداری ، همش تو ترس و دلهره بودم ، بیشتر از نظرات بقیه استفاده میکردم ، چون اطلاعاتم کامل نبود 🙂

چقدر با داستان سیب و سبدت خندیدم از یادم نمیره 😂😂

حالا این ماه اقدام کردم تا هفته بعد که موعودم بشه در انتظارم ☺️

موقع پریودی شوهرت رو ارضا کن با روش های دیگه. شب پاکی اقدام برو. سه روز ذخیره اسپرم کنین و دوباره اق ...

سلام لوبیا جون خوبی عزیزم؟

من از بعداز ظهر لکه بینی شروع شده 

احتمالا تا فردا پری بیاد

حالا چند تا سوال داشتم اگه زحمتت نمیشه جواب بدی گلم

اول اینکه اشکال نداره از تخمک گ تا پری ۱۴ روز کمتر شده؟اگر فردا پری بیاد میشه ۱۲ روز

بعد اینکه با توجه به ماه گذشته چطوری اقدام کنم؟

قرص اواابوست گیرم نیومد☹

داروخانه گفت یا فرتی بیوتیک ببر جایگزینش یا آی پی 6

ازین دوتا اطلاعی داری؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
سلام لوبیا جون خوبی عزیزم؟ من از بعداز ظهر لکه بینی شروع شده  احتمالا تا فردا پری بیاد حالا ...

گلم عکس کیت های ماه قبلت رو بفرست بگم

یادم نیست کیت هات

راجع به اون قرص ها اطلاعی ندارم

الان که عکس کیتات را دیدم کیت باید هاله بشه اونموقع1ساعت از آزادسازیش میگذره کیت آخرت وحتی صبحت هنو ...

اخه درد داشتم اخرین اقدامم ۶صب ۱۱سیکل بود و دو سه ساعت بعدش دردم تموم شد و قرار بود ۱۲سیکل هم ۶صب اقدام برم ک شوهرم نتونست حالا اگر هم رسیده باشه فاصله ی اخرین اقدام ب ازاد شدن بیشتر از ۲۴شده باشه اشکال نداره؟ من دیگ ۶صب ۱۲سیکل کیت نزدم فقط دوازده شبش زدم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ببین خب یعنی ۹-۱۰-۱۱اقدام رفتی‌دیگ اینکه خوبه🤔

اره ولی با تموم شدن دردم و کم شدن ترشحم تو ۶صب ۱۱سیکل فک میکنم ازاد شد فولیم 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ببین گلم اول و اخر خداس همه اینایی که میگی همه تجربه کر یم.من شوهرم خیلی خسته بود .خیلی ها.فشار روحی ...

اره عزیزم ممنونم بابت حرفای قشنگت این ما بنده ها هستیم ک ناشکریم .... میگم تو تایپیک بانو هم نطرشون رو اقدام زیاد؟  @امیرعلی99