2737
2734
لی لی جون خیلی برات خوشحالم که نتیجه زحماتت باب میلت شد ، دختر پر استرس تاپیک 😉 دیگه با خیااال راح ...

مرسی گلم که انقد خوبی.

ایشالا قسمت خودت.

وای دیگه دستم رو شده همه میدونن استرسی ام.

اره خدارو هزار مرتبه شکر سالمه فداش بشم.

الانم دکی تو برگه جنسیت ننوشته منم به خانواده ها گفتم الان شوهرم میگه بلکه تغییر کرد چرا گفتی 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
مرسی عزیزم.قشمت خودت گلم.یه تیکر ابی بذاری برتمون. من قلیایی زیاد خوردم.لیمو ترش خیلی زیاد.اب هویج ...

❤❤❤ انشالله همه به خواسته دلشون برسن اگر صلاحشون توی اون خواستس💕💕

عزیزم جوش شیرین سطحی شستشو دادی؟سونو هم رفتی همراه کیت؟

ببخس سوالام زیاده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

❤❤❤ انشالله همه به خواسته دلشون برسن اگر صلاحشون توی اون خواستس💕💕 عزیزم جوش شیرین سطحی شستشو دادی ...

عزیزم این چه حرفیع بپرس  تا جاییکه بدونم میگم.

من چند دفعه سطحی بود ولی فک کنم دوبار با سرنگ یکم داخل تزریق کردم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
❤❤❤ انشالله همه به خواسته دلشون برسن اگر صلاحشون توی اون خواستس💕💕 عزیزم جوش شیرین سطحی شستشو دادی ...

یه بار ۱۶ سیکل رفتم.فولی ۱۵ بود.هی کیت زدم ۲۰ سیکل رنگ گرفت دیگه سونو نرفتم.فقط کیت

2731
یه بار ۱۶ سیکل رفتم.فولی ۱۵ بود.هی کیت زدم ۲۰ سیکل رنگ گرفت دیگه سونو نرفتم.فقط کیت

ممنون گلم

منم قصد دارم به مقدار نصف قاشق چایخوریی در یک لیوان اب محلول جوش شیرین درست کنم و فقط یکبار قبل از اقدام اولم واژینال کنم.چون خیلیارو دیدم اینکار براشون موثر بوده.ولی فقط ۱بار قبل از اقدام اول

انشاالله رو منم جواب بده

تیکرت رو آبی کن لیلی 😉

شوهرم به شک انداختتم.میگه اگه قطعی بود مینوشت تو برگه.

ممنون گلم منم قصد دارم به مقدار نصف قاشق چایخوریی در یک لیوان اب محلول جوش شیرین درست کنم و فقط یکب ...

ایشالااااااا.اره بیشتر از ۱قاشق چ.خ نه ها.

2740
البته بنظرم پریود بشی بهتره نمیخای مث من افسوس بخوری ماه بعد با اقدام بالا شروع میکنی پس اصلا ناراحت ...

نه عزیزم اصلا ناراحت نیستم هرچی خدا بخواد 

تو هم ناراحت نباش از بارداریت لذت ببر و مطمئن باش خدا بهترین هارو برات درنظر گرفته

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
لی لی خانم شوهرتون رژیمش چی بود؟چیا میخوردن؟

من شوهرم لبنیات و ترشی حذف.قرصم فقط ویتامین ای. زینک پلاس.هرزگاهی دی.و سی.ابگوشت گوسفندی دادم بهش.در کل شوهرم رعایت نمیکرد زیاد.پنیر میخورد.برنج میخورد چون صبحونه و ناهار سرکار بود.اجیل ولی زیاااااد خورد.خرنوب گرفتم براش دوبار خورد دیگه نخورد.عرق کاسنی هر صب ناشتا حتماااااا مبخوووووورد.چای دارچین و زنجبیل زیاد.شربت زعفرون زیاد.پیاز هم زیاد میخوره.فلفل تند هم زیاد میخوزه کلا.

البته کلا اینارو میخوره نه بخاطر رژیم.

2706