2737
2739
چه روز خوبی بود امروز خداروشکر خیلی خیلی مبارکه لیلی جون برای منم دعا کن عزیزم

مرسی عزیز دلم.چشم اگه لایق باشم.ایشالا به خواستتون میرسید

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مامانم هم گفتم كلي ذوق كرد برات ......انشالله پسرت بغل بگيري  صحيح و سالم بعد تو دلت ميگي من ...

دست مامانتم درد نکنه😍 

مرسی از دعای خوبت.ایشالا هزار برابر این دعاها به خودت و نی نی برگرده.

خداییش خیلی اون ماه اذیت شدم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
مرسی عزیز دلم.چشم اگه لایق باشم.ایشالا به خواستتون میرسید

لی لی جان خیلی مبارک باشه❤❤صحیح و سالم گلپسرت بیاد بغلت🌸🌸🤗🤗🤗

میشه بگی غیر از کیت چه کارهای دیگه ای کردی؟قلیایی چیا خوردی؟جوش شیرین چی؟

2731
شوهرت كلي ذوق كرد اره؟؟؟

اولش بهش گفتم سالمه همونجا زود صدقه گذاشت کنار و هی میگفت خدایا شکرت.بعدش گفتم احتمالا پسره زیاد ذوق نکرد ولی 😐 گفت خدایا خودت دادی خودتم حفظش کنه.من بیشتر حساس بودم از اول.و الان یه جورایی حس شرمندگی دارم 

مبارکههه عزیزم خیلی برات خوشحالم .یکم امید پیدا کردم.منم ابان اقدام دارم .ایشالا سالم و سلامت دنیا ب ...

امیدت به خدا باشه گلم.ایشالا بهترین هارو برات کنار گذاشته خدا.🌹🌹🌹

بچه ها شیره انگورم موثره ها چون طبعش گرمه شدیدا

اگر کسی خواست درخواست دوستی بده تهرانم

مال سبزواره شیرم درجه یک هست

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
چه روز خوبی بود امروز خداروشکر خیلی خیلی مبارکه لیلی جون برای منم دعا کن عزیزم

مرسی گلم ایشالا روزی خودت بشه همچین روز خوبی عززززییییزم.

2740
لی لی جان خیلی مبارک باشه❤❤صحیح و سالم گلپسرت بیاد بغلت🌸🌸🤗🤗🤗 میشه بگی غیر از کیت چه کارهای دیگ ...

مرسی عزیزم.قشمت خودت گلم.یه تیکر ابی بذاری برتمون.

من قلیایی زیاد خوردم.لیمو ترش خیلی زیاد.اب هویج زیاد.نزدیک تخمک گذاری عفونت گرفتم و مجبور شدم فلوکونازول بخورم.جوش شیرین هم شستشو داشتم.خیار و گوجه زیاد خوردم..

قربونت بشم عزیزم آره واقعا نمیدونم اگ نبودی چی میشد شاید نمیتونستم این تاپیک پیدا کنم درست اقدامامو ...

عزیزم هیچ کار خدا بی حکمت نیست؛اینکه من شمارو دعوت کردم حتما خواست خدا بوده.دعا کن ماه آینده بی بیم مثبت بشه و خدا ۱ پسر سالم بهم بده؛این ماه که نشد

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
مرسی عزیزم.قشمت خودت گلم.یه تیکر ابی بذاری برتمون. من قلیایی زیاد خوردم.لیمو ترش خیلی زیاد.اب هویج ...

یکی هم یه جا خوندم فلوکونازول خورد باردار شد اونم‌پسر، میگفت بدن قلیایی میکنه. حالا نمیدونم چقد حرفش درسته

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏