2737
2734
سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

لیلی جون مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدم برات . خدارو شکر که به خواست دلت رسیدی و نتیجه زحماتت و گرفتی 😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰💙💙💙💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا تک تکتون از ته دلم همچین روزی و ارزو میکنم و از خدا میخوام اشک شوق همچین لحظه ای رو قسمتتون کنه. ...

سلام عزیزم.مبارککککککککک باشه ؛خداروشکر که اول سالم بعد پسررررررررررررررره😍😍😍😍😍😍

برا منم دعا کن لطفاااا

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
مرسی عزیزم ایشالله بیبی مثبت تک تکتونو ببینم خیلی انرژی مثبت این تاپیک خیلی 😍

عزیزمممممم مبارک باشه ان شاءالله بارداری راحتی داشته باشی 

و نی نی سالمی بغل کنی.

یادته دعوتت کردم به این تاپیک؟😊

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2731
گلم کم نبودن کسایی که با یک اقدام پسر دار شدن، چند تا اقدام داشتی کلا؟

اقدامامو براfotros گفتم اشتباه گفتم

من از ۸سیکل ترشح زیادم شروع شد ۹سیکل ۱۲ونیم سیکل کیت زدم با ادرار کمرنگ  بی رنگ بود وساعت ۲نیمه شب ی اقدام رفتم دوباره ۵عصر کیت مکس زدم ۹سیکل ادراری ک اب نخوردم از صب ولی علیظ نبود کلا هاله هم ننداخت

۱۰ سیکل کلا کیت نزدم و ۶عروب رفتم سونو فولی ۲۰ونیم داشتم ۸شب ی اقدام رفتم  

بعد دوباره ۱۲و۴۰دیقه شب ۱۱سیکل کیت زدم رو اوج بود و خابیدم ۶صب کیت زدم و اقدام رفتم ولی کیت نسبت ب شب کمرنگتررشده بود و طول این مدت ۱۰تا ۱۱سیکل سمت راستمم درد میکرد حتی بعد از ساعت ۶صب تا ۱۱.۱۲ظهر  و دیگ کیت نزدم تا

۱۲سیکل شب با ادرار علیط ک شما گفتی امشب یا فردا صبح ی اقدام برو ک شوهرم صب خودشو کشت و نتونستیم اقدام بزیم و بیخیال شدیم و ۱۳سیکل عصر سونو گف ازاد شده 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
عزیزم همه چیو بسپار به خدا و نگران نباش ..بخدا ما دو تا خواهر بودیم که مامان و بابام خدایی هییییچ وق ...

عزیز دلمی گلم شما درست میگی همه چی خداس خودمم خیلیارو دیدم با ی اقدام بعد پریودی بچشون پسره کلی خب امیدوارم حسمو درک کنید اول و اخر خداس من دلن فقط میخاس سعیمو کرده باشم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
اره عزیز دلم فدات بشم ایشالا خدا قسمت خودت کنه ماه بعد با یه عالمه اقدام بالا بی بی برامون بزاری پیش ...

مرسییی عزیزم خیلی برام دعاکن ایشالا ماه بعد اقدامم خدا منو با انتظار امتحان نکنه از اونجایی ک بچه ندارم ممکنه بی تاب و بی صبر بشممم 

امبدوارم خدا کاکل بسر بدع بهت 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
اقدامامو براfotros گفتم اشتباه گفتم  من از ۸سیکل ترشح زیادم شروع شد ۹سیکل ۱۲ونیم سیکل کیت زدم ...

دو تا اقدامت که حتما تو بازه بوده.. اقدام روز ۱۱ سکلت هم اگه رسیده باشه میشه سه اقدام. س ۴ هم دو تا اقدام داشت و پسر شد. هفته پیش هم یه خانم دیگه اومد تو تاپیک گفت فقط دو تا اقدام داشته اونم پسر شد. 

پس توکلت به خدا باشه. 

بی بی نزدی؟ الان بی بیت پر رنگ شده؟ یعنی ۱۰۰٪ شده حاملگیت؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2740
دو تا اقدامت که حتما تو بازه بوده.. اقدام روز ۱۱ سکلت هم اگه رسیده باشه میشه سه اقدام. س ۴ هم دو تا ...

میخام فردا صب بزنم 

جان من بی بی بزن ایشالا بارداری

اگر تا فردا پری نشدم میزنم ولی مطمئنم باردار نیستم

سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

وااااای خواهرییییییی مبارکهههههههههههههه🤩🤩🤩🤩🤩نگفتم گل پسری تو دلته؟؟؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
سلام سلام دیدی گفتم سالم و پسره 🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊 لی لی خانم شیرینی من یه ماج گنده رو شکمت هست که ب ...

عزیزم چرا حدس زدی ک پسره؟؟؟اقداماش چطور بود؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
دو تا اقدامت که حتما تو بازه بوده.. اقدام روز ۱۱ سکلت هم اگه رسیده باشه میشه سه اقدام. س ۴ هم دو تا ...

سلام عزيزم و يه خدا قوت به تمام زحماتت 💐👌  لوبيا جون من دو تا عكس از شربت گافا ميزارم ممنون ميشم بگي كدوم رو بگيرم 

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
2706