2733
2734
با اینکه کیت غافلگیرم کرد بد نبود فکر کنم سه تا اقدامم به تخمکگذاری رسید فقط یکم نگران اوصاع اسپرمم ...

خوبه ایشالله که رسیده برات یه عالمه انرژی مثبت میفرستم این ماه دوست دارم که سورپرایزمون کنی حسابی و از ته دل برات خوشحالی کنم 

Believe your self ❤🙏
پس تقریبا با همیم ولی ده روز دیگ اگ باردار باشیم کیت نشون میده من میخام این سری دوباره ده روز بعد از ...

من چون گاهی 16روز یعد تخمکگداری پریود میشم تا اول آبان صبر میکنم اگه پری تیومد بیبی میزنم 

البته اگه مثل ماه قبل باشم باید تا29مهر اشریف فرما میشه توکل بر خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما من از ماه قبل شروع کردم به کیت زدن که این ماه بخاطر کرونا مسکن خیلی خوردم و دقیقا پریودیم افتاد زمانی که درگیر کرونا بودم بخاطر همین موضوع میگم تاریخ تخمک گذاریم احتمال داره جابجا بشه ؟ تصمیم دارم این ماه کیت استفاده نکنم چون بنظرم تاریخ تخمک گذاری این ماهم مثل ماههای دیگه نخواهد شد ؟

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2728
من تو این تایپیک فقط بیوگرافی جنگلم ... دخترطلام... لوبیا....امیرعلی رو میدونم با بقیه زیاد اشنایی ن ...

من تقریبا اوایل امسال بود که با این تاپیک  و لوبیاجون اشنا شدم  ، بچه ندارم و در انتظار اقدامم 😀 

آرزو میکنم خواسته دلمون با خواست خدا یکی باشه 🤲🏻

من تقریبا اوایل امسال بود که با این تاپیک  و لوبیاجون اشنا شدم  ، بچه ندارم و در انتظ ...

خوشبختم عزیزم ب امید خدا من دو روز مونده ب اولین اقدامم با تایپیک اشنا شدم منم ی دختر ۴ساله دارم و منتظر ی نی نی دیگ ام پسر شد خداروشکر نشد هم خداروشکر☺

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2740
خداروشکر که نتیجه دلخواهتو گرفتی 💖 ان تی بهت اشتباه گفته بود دختره نه ؟ میگفت پاهاشو ببین ؟!  ...

عزیزم من جنسیت برام مهم نبود اصلا فقط دلم یه نی نی سالم میخواس خداروشکر خدا قسمتم کرد.انشالله خدا قسمت همه بکنه

من چون گاهی 16روز یعد تخمکگداری پریود میشم تا اول آبان صبر میکنم اگه پری تیومد بیبی میزنم  الب ...

خب منم اون ماه ۲۰روز بعد تخمک گذاری این ماه ۱۶روز بعد تخمک گذاری پریود شدم  حدودا ۳ ابان یا ۷ابان باید پریود بشم ... ک تا اونموقع فک نکنم بشه صبر کرد نهایت ۱۴روز بعد از تخمک گذاری بی بی میزنم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2706