2733
2739
سلام لوبيا جون من امروز پريود شدم و گفتم براتون كه از دوم پريود برام ازمايش داده و اگر بتونم از دكتر ...

واللا به فرض اینکه از ۱۲ رنگ بگیره شما از شب ۱۰ هر شب برپ اقدام. یعنی شب ۱۰، شب ۱۱، شب ۱۲ و صبح ۱۳

حالا البته باید همون ماه کیت بزنی تا ببینیم وضعیت چطوره. ولی بهتره از ۱۰ شروع کنی. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بپرسی چند تا اقدام داشتن؟

سلام لوبیا خانم گل .خوبی عزیزم 

من اقدامای خواهرامو میدونم یکیشون که اقدام کرد برای پسر اولش چون چند وقت بارداررنشده بود دکتر بهشون گفته بود یه شب در میون برن عملیات . پسر دومش رو نمیدونم باید بپرسم ولی اینم بگم ها شوهرش سیگار میکشه ها زیاد نه ولی خوب میکشه میگن رو اسپرم اثر منفی داره دیگه .اون یکی خواهرمم که کلا همیشه و در هر حال هر شب برنامه دارن بچش پسره

دوستان لیمو شیرین و نارنگی رژیم پسر خوبه یا بد؟ همسرم کچلم‌کرد تا یکم‌زعایت کنه

خیلی حساس نباش. فکر کننبرای همسرت خوب باشه چون ویتامین ث داره.

برای خودت نمیدونم لیموشیرین ولی نارنگی فکر کنم خوبه

زیاد حساس نباش

2731
سلام لوبیا خانم گل .خوبی عزیزم  من اقدامای خواهرامو میدونم یکیشون که اقدام کرد برای پسر اولش چ ...

گلم یک شب در میان که گفتم ۷۵٪ پسر هست. هر شب اقدام اگه از سه چهار روز مونده به تخمک گذاری باشه ۸۵٪

پس شما خودتون چرا شک دارین رو اقدام هر شب و میخایین فقط دو تا اقدام برین؟

[QUOTE=156158820]دو اقدام در روز تخمک گذاری  من تازه دیروز رفتم ولی چند نفر رفتن راضی بودن حالا ...

من گیج شدم نمیدونم پشت سرهم اقدام کنم یا یه اقدام کافیهه

دکترم موافق ی اقدامه 

ولی صحبتا لوبیام‌ تو تاپیکش نمیشه نادیده گرفت 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
من گیج شدم نمیدونم پشت سرهم اقدام کنم یا یه اقدام کافیهه دکترم موافق ی اقدامه  ولی صحبتا لوبی ...

وای این مشکل منم هست دکتری که پیشش رفتم موافقه یه اقدامه درباره ی چند تا اقدام هم صحبت کردم گفت نتیجه ی عکس میده . حرفای لوبیا جونم که  با آماری که تو تاپیک قبل گذاسته رو نمیشه باور نکرد من سر دوراهیه بزرگی موندم به خاطر همون میخوام پیش طب سنتی ام برم که محکم کاری کرده باشم

وای این مشکل منم هست دکتری که پیشش رفتم موافقه یه اقدامه درباره ی چند تا اقدام هم صحبت کردم گفت نتیج ...

نتیجرو ب منم بگوو منم تحقیق میکنم تو جریان میذارمد

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2740
وای این مشکل منم هست دکتری که پیشش رفتم موافقه یه اقدامه درباره ی چند تا اقدام هم صحبت کردم گفت نتیج ...

دوستان من نمیخوام حرف خودم رو تحمیل کنم. فقط ازتون خواهش میکنم تو این دو سه ماهی که وقت دارین تا اقدام حسابی برین تو تاپیک خا و از خانم ها در مورد اقدامشون سوال کنین. 

یک اقدامیا حدود ۵۵٪ جواب گرفتن. به ندرت دیدم کسی ۳،۴ تا اقدام تو بازه ۷۲ ساعت مونده به تخمک گذاری داشته باشه و دختر بشه. بازم خودتون تحقیقاتتون رو بکنین.

گلابتون شما که میگی خواهراتون هم با اقدام های زیاد پسر دار شدن، این رو نادیده نگیر مخصوصا که دو تا دختر داری. باور کن ۷۰-۸۰٪ دکترای ایران اصلا انگلیسی بلد نیستن و به علم روز اشنایی ندارن. اصلا دو تا مقاله انگلیسی بدی راجع به تحقیقات جدید در مورد عمر اسپرم و تفاوت ایکس و ایگرگ نمیتونن بخونن و ترجمه کنن. باور نداری بهم بگو دو تا مقاله بدم ببر پیش ممایی که پیشش میری و ببین میتونه بخونه متوجه بشه یا نه! 

بازم تصمیم با خود هر کس هست که چطور اقدام کنه. من فقط قصدم راهنمایی هست.

@fotros313    

یه تاپیک هم دارم که امار خانم های تاپیک بانو رو اونجا خلاصه کردم. تقریبا ۷۰٪ کسانی که یک اقدام قبل از تخمک گذاری داشتن دختر شده. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4375888/اطلاعات-به-روز-راجع-به-زمان-اقدام-برای-خانمهایی-که-دنبال-جنسیت-دختر-یا-پسر-هستن?page=2

تاپیک زیر صفحه ۲-۱۰۰

نتیجرو ب منم بگوو منم تحقیق میکنم تو جریان میذارمد

من آدر یا دی لقدام میکنم تا اونموقع تو تاپیک چند نفر هستن که باردارن ببینیم ایشالا به امید خدا نتیجه میگیرن  آمارای لوبیا جونم که خودش یه دلیل خوب هست بازم من از اون یکی خواهرمم تعداد اقداماشو بپرسم میام میگم

دوستان من نمیخوام حرف خودم رو تحمیل کنم. فقط ازتون خواهش میکنم تو این دو سه ماهی که وقت دارین تا اقد ...

عزیزم حرفاتون رو با دلیل و مدرک زدین منم قبول دارم خواهرامم مدرک عینی هستن ولی بازم حق بده دسترس بگیرم . به خدا که بیشترم به خاطر عکس العمل و حرف اطرافیانه وگرنه خدا شاهده دخترم باشه با اون یکی دخترام برام فرقی نداره . تاپیکم خوندم تا دویست فکر کنم، دنبال میکنم تا آخر ایشالا هم اطلاعاتم بیشتر شه هم دوستان از رژیم و تقویتیاشون صحبت کردن تجربه شون رو میخونم و اطلاعات میگیرم . بازم این ترس ولم نمیکنه که

عزیزم حرفاتون رو با دلیل و مدرک زدین منم قبول دارم خواهرامم مدرک عینی هستن ولی بازم حق بده دسترس بگی ...

میفهمم. کلا وقتی ادم دو تا بچه از یه جنس داره سومی براش استرس اور میشه. به هر حال هیچ روشی به جز ای وی اف ۱۰۰٪ نیست. ایشاالا شما هم نتیجه بگیرین. 

تحقیقاتتون رو بکنین و به ما هم اطلاع بدین 

مرسی

سلام اگه اجازه هست منم‌میخوام باهاتون همراه بشم

یه دختر دارم و آذر یا دی می‌خوام انشاءالله برا پسر اقدام کنم

از امروز کیت زدنو‌شروع کردم و از عطاری فلفل نکوبیده و سیاهدونه و عسل و‌مویز و روغن سیاهدونه گرفتم 

خانمایی که اطلاعاتشون دارین چیز دیگه ای هم باید بگیرم بهم بگین؟

مثلا چه قرصایی بگیرم به شوهرم و‌خودم بخوریم یا چه دارو‌گیاهی های دیگه ای؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
عزیزم دمنوش چی خوردین؟

والله یه دمنوش مخلوطه که خاله همکارم بهم داده. دقیق نمی دونم توش چیا هست

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2706