2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نیاز نیست بزنی شما کیت کم داری کیتت را هدر نده والا راجع به اقدام.نمیدونم چون نمیدونم کیتت کی ...

امیر علی جان من با دوتا ماشین حساب تخمک گذاری زدم زده احتمال بیشتر تخمک گذاری از ۱۶سیکل تا ۲۰سیکل ..... من امروز ۱۷سیکلم میخام توکل ب خدا اقدام بدون جلوگیرب داشته باشم ک اگ ۲۰هم تخمک گذاریم باشه فقط سه روز فاصله اس دیگ نمیدونم والا خودن هر روز الکی از خودم ی تصمیم میگیرم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
نگاری چطوری؟ جنین دفع شد؟

سلام عزیزم هورمون اومده پایین فعلا رو صد بود تا دیروز که کنترل کرد هنوز خونریزی دارم ولی کمتر شده ولی باید کامل کامل بیاد پایین مرسی حالم و پرسیدی عزیزم 

Believe your self ❤🙏
2728
لوبیا جون میشه راهنماییم کنی سیکلم از 28تا 32روزه عصرم درد شبیه تخمک گذاری داشتم صورتمم جوش زده م ...

چون نمیدونیم کیتت چقدر مثبت میمونه، امشب و فردا صبح هم اقدامداشته باش

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2740
@امیرعلی99    امداد رسانی کن... کیتم ک ظهر رنگ نگرفت حالا یکی هم ۱۲شب میزنم .‌.. اقدام د ...

نه گلم عیب نداره بدون جلوگیری ولی اگه اقدام رفتی امشب باید شب های بعد هم اقدام بری. همسرت چند روز تخلیه نشده؟

ینی تا وقتی ک مثبت بود هر روز اقدام داشته باشم؟ بعد اینکه کم رنگ شد چی؟بازم اقدام داشته باشم؟

نه دیگه وقتی کمرنگ شد دیگه میتونی اقدام رو قطع کنی. باید دقت کنی که هر بار کیت میزنی ادرارت زرد پر رنگ باشه. هر ۴-۵ ساعت کیت بزن

نه گلم عیب نداره بدون جلوگیری ولی اگه اقدام رفتی امشب باید شب های بعد هم اقدام بری. همسرت چند روز تخ ...

۳روز پیش

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
سلام عزیزم هورمون اومده پایین فعلا رو صد بود تا دیروز که کنترل کرد هنوز خونریزی دارم ولی کمتر شده ول ...

ایشاللا راحت دفع میشه. دو ماه حسابی خودت و شوهرت رو تقویت کن دسامبر باهم اقدام کنیم

امیر علی جان من با دوتا ماشین حساب تخمک گذاری زدم زده احتمال بیشتر تخمک گذاری از ۱۶سیکل تا ۲۰سیکل .. ...

اره اگه روز ۲۰ باشه امروز هم اقدام خوبه. ولی نمیدونیم اگه ۲۰ میشه یا ۲۲. کاش فردا یه سونو بری

نه دیگه وقتی کمرنگ شد دیگه میتونی اقدام رو قطع کنی. باید دقت کنی که هر بار کیت میزنی ادرارت زرد پر ر ...

سلام لوبيا جون جواب منو ندادي عزيزم راه كار تازه نداري برا من كه نميتونم سونو برم مثه بقيه و خودت هم مثه من ايران نيستي

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
2706