2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط یک‌بار روز تخمک گذاری اقدام داشتین؟

نه ۳روز اقدام داشتم.قرص لتروزول هم استفاده میمردم.رفتم سونو دکتر گفت اصلا فولیکول ندارم و اصلا باردار نمیشم.ولی خیلی جالب بود همون ماه باردار شدم.دکترم خودش میگفت معجزه ست

2728
ماهی ک اقدام کردین چند بار نزدیکی داشتین و چ روزایی؟ اگه ممکنهدبراتون از رژیم هاتونم‌بگین

ماهی که اقدام کردم از روز تخمک گذاری ۳روز اقدام داشتم.رژیمم تا پارسال داشتم دوستم اومد ازم گرفت بعدم گفت گم کردم.خیلی حسود بود.ولی شوهرم حتما باید خیارشور و گوجه وخرما.موز اب هویج مصرف میکرد.خودمم هل و دارچین و تخم هویج و گوجه و گوشت قرمز.فقط اینارو یادمه😭الان خودمم گیرکردم و موندم چیکارکنم

@امیرعلی99    امداد رسانی کن... کیتم ک ظهر رنگ نگرفت حالا یکی هم ۱۲شب میزنم .‌.. اقدام داشته باشم بدون جلوگیری عیب داره؟ 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2738
الان دختر میخوایین یا پسر؟

لوبیا جون میشه راهنماییم کنی

سیکلم از 28تا 32روزه

عصرم درد شبیه تخمک گذاری داشتم

صورتمم جوش زده مخصوصا پایین لب ک میگن مال تخمدانه

میشه ساعت و روز اقدام بدی بهم

این دوره ساعت10صبح پریود شدم

فردا13 سیکلمه

اقدامامم تو عکس مشخصه

مرسی بابت تاپیکت❤

2706