2733
2734
لی لی خانم کیت منو دیدی؟ میشه نظرتونو بگید

نه عزیزم کجاست؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

اره نزدیکی.امشب ی اقدام برو بعدش کیت بزن بفرست.اگه دیدیم مثبت هست یه اقدام هم ۱۲ساعت بعد اقدلم اولت برو.اگه دیدیم مثبت نیست هنوز بمونه دومین اقدامت برای فردا شب

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اینوفولیک بهتر از اوابوسته ؟

نمیدونم ولی ماه پیش من وضعم خیلی خوب بود.روز ۱۳ سیکلم و ببین ماه پبش

😭 از کیت بدم میاد

عزيزم❤️

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2731
نمیخواستین اقدامهاتون مثل خواهرشوهرتون باشه؟؟

نه عزیزم همسرم با دوبار موافق نیست میگه استرس میگیرم نمیتونم 

ولی دلم میخواست از روز ۱۲ میرفتم تا ۱۸ هرشب ، که کرونا نذاشت شد ۱۵ تا ۱۸ هرروز‌ یعنی ۴ تا اقدام سه تاش قبل تخمک گذاری یکیش بعدش 

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش

بچه ها شوهر من حساس شده همش گير ميده چرا همش ميري تو گوشي چقدر فكرت دادي ب بارداري 

حسابي داره رو اعصابم رژه ميره

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

هي اهنگ ميزاره بعد ميگه بگو اينجاش چي گفت؟؟؟بعدم ميگه حواست نيست ك همش ب فكر ني ني سايتي 

بعدم هي ميگه اينجور نكن بعد جلو بچه ميكني ياد ميگيره مثلا من تميزم ميگه بچه از تو تميز كردن فقط ميخاد ياد بگيره

كلا همش در حال ايراد در اوردن از رفتار منه

حسابي اعصابن بهم ريخته امروز

الانم باز اهنگ گذاشته از من مثل معلمها يهو سوال ميكنه منم تو گوشي بودم بعد ميگه اينجور ميخاي مادر شي همش تو گوشي 

اعصابم خورد كرد رفت الان ااااااه

2738
الانم باز اهنگ گذاشته از من مثل معلمها يهو سوال ميكنه منم تو گوشي بودم بعد ميگه اينجور ميخاي مادر شي ...

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂

شوهر منم حساس شده دیشب میگه تو به من توجه نمیکنی ، میگم این چه حرفیه میگه از الان نیومده این هنه ذهنتو درگیر کرده بیاد دیگه منو یادت میره😐😐😐😐😐😐

واقعا چرا اینجورین؟؟

ولی دیگه اینجوری نمیپرسع که چی گفت تو اهنگ🤣🤣🤣🤣🤣 شوهرت خیلی باحاله

هي اهنگ ميزاره بعد ميگه بگو اينجاش چي گفت؟؟؟بعدم ميگه حواست نيست ك همش ب فكر ني ني سايتي  ب ...

لک داری هنوز فرانمهر؟

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂 شوهر منم حساس شده دیشب میگه تو به من توجه نمیکنی ، میگم این چه حرفیه میگه از ...

حالم خيلي بد كرد طلبكاره 

بخدا اين كرونا اومده همش داريم ميشوريم باز از اول هيچ درك نميكنه

لک داری هنوز فرانمهر؟

اره زهرمار الان از يكشنبه لك دارم ديوانم كرد اين لك 

بخدا ميخام قيد بارداري بزنم

الانم باز اهنگ گذاشته از من مثل معلمها يهو سوال ميكنه منم تو گوشي بودم بعد ميگه اينجور ميخاي مادر شي ...

😂😂وای مگه کلاس درسه که ازت درس میپرسه

اقایون حسودن عزیزم دلش میخواد همه توجه تو رو داشته باشه 

😂😂وای مگه کلاس درسه که ازت درس میپرسه اقایون حسودن عزیزم دلش میخواد همه توجه تو رو داشته باشه&nbs ...

بابا حوصلم برده كلا ...اونم تقصير نداره من كلا بي اعصاب شدم خيلي فكرم درگيره 

😂😂وای مگه کلاس درسه که ازت درس میپرسه اقایون حسودن عزیزم دلش میخواد همه توجه تو رو داشته باشه&nbs ...

الان ك فكر ميكنم ميبينم من تقصير كارم بيچاره ي ساعت اومده خونه ناراحتش كردم 😫😫😫😫

2706