2733
2734

بابام میگه یا ۳۱۳ یا ۱۱۴ با ۳ دنگ خونه از طرفیم فکر میکنم اونا با ۱۱۴ تا بزور اوکیین خیلی ناراحتم تعریف نباشه بابام داراس براهمین خیلی گیر داده 😔موندم چیکار کنم بقیه بهم میگن حق طلاق بگیر اگه اینجوری شد ولی من نمیخوام از همین اول کاری اسم طلاق بیارم 

خوبه ک‌ بابات کار خوبی میکنه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو کار بزرگتر دخالت نکن لابد یچیزی میدونه  بعدم اونا اگه بخوانت این شرط انقدم سنگین نیست که قب ...

والله دختر عمه من دوست پسرش که میشه پسرعمه ام سال ۹۵ اسفندماه ۸۰۰ سکه نوشتن پسر با جان دل قبول کرد

والله دختر عمه من دوست پسرش که میشه پسرعمه ام سال ۹۵ اسفندماه ۸۰۰ سکه نوشتن پسر با جان دل قبول کرد

بنظرم تنها دلگرمی همین مهریه س کسی که قبول نکنه میخواد واسه ول کردنت راحت‌تر باشه

کسیم بخوادت قبول میکنه 

خدایاشکرت❤️✨

به حرف پدرت گوش کن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706