2733
2734

ب خاطر چی استرس داشتی؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا ادم استرسی هستم

آها چ بد

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2740

برقراری بچه بخاطر استرس های بارداریت نیست بخاطر استرس های الان هست . الان سعی کن آرامش داشته باشی بچه ات هم به مرور آروم میشه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

منم دلداری بدین☹☹☹منم همش باخودم میگم کاش تو بارداریم فلان کارو میکردم دخترم خداروشکرسالمه مشکلی نداره فقط خیلی شیطونه من و باباش پوستمون سفیده دخترم سبزه هی میگم کاش فلان چیزو خورده بودم موهاشم خیلی کم پشته رشدشم کمه همش خودمو مقصر میدونم بعضی وقتا احساس میکنم مادر خوبی نیستم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706