2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی چرا مواظب نبودی  الان به خودت برس بدنت قوی کن میوه زیاد سبزی بخور پیاز بخور 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2740

توکل به خدا کن ایشالا بچه رو اسیبی نرسونه.خدایا ازین همه بدبختی که خراب شده رو سرمون کجا بریم

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

سلام عزیزم نگران نباش

مایعات گرم،چای کم رنگ،وآب وآب میوه ی طبیعی تامیتونی بخور

هویجو پیازو بپز یاتو سوپ بریزبخور

گلاب بو کن وبه صورتت بمال

نگران نباش چیزی نمیشه ان شاءالله

ازطرف حضرت فاطمه س برای سلامتی امام زمان عج صلوات بفرست

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
عزیزم میشه علائمت و بگی اخه متم احساس میکتم کرونا دارم؟ انشا الله که خفیف باشه و به خودت و نی نیت ا ...

بدن درد ، سردرد، تب ، سرفه ، اسهال ، مثل سرماخوردگیه ولی ۲ هفته طول میکشه من یه هفته رو رد کردم 

خدایا عاشقتم
2706