2737
2739
عنوان

تجربه من از کرونا و نذر من

274038 بازدید | 787 پست

وسطای اسفند بود همون موقع که همه استرس کرونا رو داشتن منو شوهرمم با یه بچه 8 ماهه به شدت مراعات میکردیم 

شوهرم همیشه ماسک داشت و دستکش  بعد از هر بار اومدن به خونه کل لباساش با اسپره الکل ضد عفونی میشد بعد هر بار خرید کلا وسایل و ضد عفونی میکردیم روزای پرتنشی بود 

مامانم که همیشه میومد به کمکم واسه نگه داری بچم دو هفته بود که دیگه نمیومد چون اسم داشت و اصلا از در خونه بیرون نمیومد 

یه بچه رفلاکسی که ددائم در حال گریه بود به هیچ کاریم نمیرسیدم دائم نسته بودم تابچم کمی شیر بخوره اصلا زمین نمیموند 

نیو مدن مامانم واقعا شرایطمو بدتر کرده بود

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  

تا اینکه یه روز همسرم اومد خونه و گفت حالم یه کم بده بدن درد دارم سردرد دارم 

گفتم.چیزی نیست تلقین نکن کرونا با سرفه میاد تو تلویزیون گفتن سعی کردم نترسونمش. تازه تو که خیلی رعایت میکنی 

اما حالش بدتر شد تب کرد گلودرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترس همه وجودمو گرفت خدایا چی کار کنم با یه بچه کوچیک کجا ببرمش اصلا بهش چی بدم 

مسکن تو خونه داشتیم دادم اما حالش بدتر میشد از دکتر انلاین کمک گرفتم و با دکتر صحبت کردم گفت احتمالا 90 درصد کرونا هستش قرنطینش کنین وای مردمو زنده شدم 

دارو گفت براش بگیرم و اگه حالش بدتر شد ببرمش بیمارستان 

2738

ختر خالم پرستار بهش زنگ زدم.گفت بیمارستان نبر اینجا خودشون تو گل گیر کردن نمیدونن چی کار کنن داروهای مختلف تست میکنن تا یکی جواب بده و همونا باعث ایست قلبی میشه تا واجب نشده نیار بیمارستان 

روزای وحشتناکی بود 

توی سرماخوردگی بعد دو سه روز حال ادم بهتر میشه اما تو این مرضی هر روز بدتر 

لایک

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

نمیخواستم قبول کنم شوهرم کرونا گرفته اخه ما خیلی رعایت میکردیم اما علایم چیزی دیگری میگفت 

با یه بچه کوچیکه دائم گریه میکرد توانم کم شده بود قدرت فکر کردن نداشتم داروی شوهرم ازیترو و استامینوفن بود همین 

2706