2752
2734
من شنبه یه لیوان دم کرده زعفرون غلیظ خوردم، همیشه جواب میداد ولی نمیدونم چرا اثر نکرده

تو اقدامی چرا خوردی😑حالا صبر کن ممکنه حامله باشی 

خدایا توبساز... تو بسازی قشنگ تره ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بله ممکنه اما زیاد دل نبند برای منم چندبارپیش اومده ومنفی بوده اماشمااگرمیخوای انشالله مثبت ب ...

ممنونم

این مارک رو دومین باره استفاده میکنم

دو ردز پیش بعد از ظهر گذاشتم هاله ی خیلی خیلی محوی داشت و اعتنا نکردم ولی الان با چشم کاملا واضحه

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
تو اقدامی چرا خوردی😑حالا صبر کن ممکنه حامله باشی 

اقدام نیستم ولی عاشق بچه ام

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
واس منم اول هاله شد از فردا بی بی هام مثبت بودن

روز چندم هاله مینداخت؟

ممنونم این مارک رو دومین باره استفاده میکنم دو ردز پیش بعد از ظهر گذاشتم هاله ی خیلی خیلی محوی داش ...

مثبته به امیدخداانشالله

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
ایشالا که یه تپل مپلش نصیبت میشه😊

ممنونم عزیزم

ان شاءالله روزی خودت😍😍

تو عکس خیلی کم پیداست ولی هاله کمرنگ داره ولی واقعا برام سواله ممکنه با هاله باردار بود؟

عزیزم منم پنج روز قبل پری هالع بود با چراغ قهوه مشخص بود باردار بودم امکان نداره حامله نباشی اندازه مبارک

یه روز قبل موعدم هاله انداخت روزای بعد مثبت

ان شاءلله به سلامتی و دل خوش بیاد بغلت😍😍

عزیزم منم پنج روز قبل پری هالع بود با چراغ قهوه مشخص بود باردار بودم امکان نداره حامله نباشی اندازه ...

ممنونم🌷

2706