2733
2739
روز موعدم ۲۶

من شنیدم بتای بالا  نشونه دوقلو بودنه ولی خب میتونه هم نباشه ولی استرس نداشته باش،

خدایی که این هدیه رو داده اگه صلاح بدونه به بهترین شکل و قشنگ ترین حالت نگه میداره😍

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سزارین بودم میتونم ولی خطرناک

توکل بر خدا

برای خدا هیچ چیز غیر ممکن نیست

ان شاءالله بازم مزه مادر شدن رو میچشی🌷🌷🌷

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
2731
انشالله عزیزدلم واسم خیلی دعاکنید

الهی به حق حضرت جوادالائمه(ع) خدا نگهدار خودت و نی نیت باشه

2740
دورت بگردم مرسی بابت دعای قشنگت گلم انشالله روزی خودت

‌🌷🌷🌷🌷🌷

۱۵۰۰پنج هفته بود احتمالا توهم دوقلو بارداری البته اون سابقه صقد داشتن نه هفتگی قلبشون ایستاد

وای من دو روز بعده تاخیر بیشتر از ۵۰۰ بود 😕 یعنی اونایی که بالاست احتمال دوقلو هستش؟

مباركه عزيزم كمرنگه ولي چون صورتيه مثبته

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
مباركه عزيزم كمرنگه ولي چون صورتيه مثبته

سلام،

نزدیک ظهر به لکه بینی افتادم و لکه هام قهوه ای و قرمز روشنه،

فکر کنم پری شدم😢😢😢