2752
2734

من ان شاءالله سه تا رو آره الان دوتا پسر دارم دوتا دختر دیگه😁

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه تا میخوام ولی کوش بچه 😞

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

من دلم سه تا میخواد از وقتی یادم میاد دوست داشتم سه تا بچه داشته باشم 

الان یکی دارم 

یکی هم از دست دادم 

میخوام واسه بارداری بعدیم کاری کنم دوقلو بشه 

برام دعا کنین

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731

با توجه به وضعیت موجود بچه بیشتر از دوتا صلاح نیست بچه ای که نه امنیت اجتماعی داره نه میتونه تا پارک بره از صبح تا شب توی خونه ست و با شرایط اقتصادی نمیتونه توی رفاه باشه بیارم بدنیا که فقط زجر بشه بخاطر خودخواهی خودمون که دلمون میخواد

چرا عزیزم؟چرانتونی؟؟؟راستی جنسیت بچه هات چیه

دیگه خیلی خرج بچه ها زیاده  از شیر خشک و پوشک و لباس و دارو تقویتی گرفته تااااااا وقتی بزرگ بشن باید بتونم از پسشون بر بیام  اگه یه روزی خیلییییی پولدار شدیم شاید بیارم. اولی دختر دوتای بعدی پسر

متوجه شدم دلم پاکه و نگرانشون بودی فقط انگار یکمی بد بیان کرده بودی حرفت رو... حالا دیگه نمیشه کاریش ...

اره عزیزم به قول معروف فکر اتفاقی که نیفتادرو نخور ولی بچه کوچیکش انقدر نازه بوره موهاش طلایی عین برف هم اسم خودمه میگم این فردا چه ازدواجی میخواد داشته باشه با نرمی استخوان که الان میشه درمان شه ولی ننه باباش فقط فکر بچه اوردنن و اصلا براشون مهم نیس چون دختره 

من نه منم نه من منم😎
دیگه خیلی خرج بچه ها زیاده  از شیر خشک و پوشک و لباس و دارو تقویتی گرفته تااااااا وقتی بزرگ بشن ...

ب سلامتی گلم...منم دارم کیت میزنم ک بتونم روز تخمک گذاریمو پیدا کنم برای جنسیت پسر...ی دختر دارم خیلی خونواده شوهرم منتظرن بچه بعدیم پسرباشه...تحت فشارم ب شدت

بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
من سه تا میخوام ولی کوش بچه 😞

امضات آدمو به فکر میبره. دلم گرفت.  ان شاءالله خیلی زود صالح و سالمش رو خدا قسمتت کنه

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ب سلامتی گلم...منم دارم کیت میزنم ک بتونم روز تخمک گذاریمو پیدا کنم برای جنسیت پسر...ی دختر دارم خیل ...

انشااله که یه پسر سالم و صالح بیاری . من این دوتا پسرم بدون هیچ برنامه ریزی بودن حتی این آخری با قرص اورزانسی باردار شدم . نذر اسم محمد برا من و خواهر و زن داداشم جواب داد همه دوتا دارن فامیلامونم همینطور

2706