2726

و تصمیمشم داشته باشه؟ 

بیا تعریف کنید 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسر من 

بله بسیار جدیه 

تعداد اتاق های خونه ای که میخوایم بسازیم ۵ تا هستش 😭😭😭😭😭 دو تا به عنوان بهار خواب 

سه تا هم پایین برداشته 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

آرزوم بود

که نمیشه🙂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اینجا رو نمیدونم اما مامان بابای من اراده کرده بودن 12 تا داشته باشن 6 تا دختر 6 تا پسر اما خب ما نذاشتیم دیگه 4تا که شد گفتبم بسه ! البته الان دارن تهدیدم میکنن که ما دلمون بچه میخواد اگه برامون نوه نیاری خودمون بچه میاریم

آرزوم بود که نمیشه🙂

خارجی؟ 

من آمریکا بودم ۶ تا میوردم 😂😂

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

اره من دلم ی جین بچه می‌خواد 

دام می‌خواد تیم فوتبال تشکیل بدم و خودمم سر مربی بشم 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

من دلم 4 تا میخواد. 

اگه شرایطش رو داشته باشم و بدونم به خودم و بچه هام خیلی سخت نمیگذره میارم. خودم روانشناسی خوندم و کلا خانواده پرجمعیت رو بیشتر قبول دارم.

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

من دلم میخواد ولی تصمیمشو ندارم چون بد دوره زمونه ای شده بخاطر آینده این دو تا هم همیشه خون ودل میخورم نه تنها از لحاظ مالی از بقیه لحاظ مردم دیگه با هم مهربون نیستند وبه همدیگه رحم نمیکنن 

2706