2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مزخرفه توی هر یکی از کلمه های عربی هزار جور بار مثبت هستش چرا باید این جور چیزها را رایج کنند شما یه ...

الان ینی عرب دورشون پر بار مثبته؟ بعد مثلا ما ایرانیا یا اروپاییا ک کلماتعربی نمیگیم بار مثبتمون کمتره؟

این کاربری برای ۳نفره
2731
مزخرفه توی هر یکی از کلمه های عربی هزار جور بار مثبت هستش چرا باید این جور چیزها را رایج کنند شما یه ...

میشه اینو ثابت کنید که کلمات عربی بار،مثبت دارن؟؟؟؟

مقاله یا هرچیزی،که خوندین ب این نتیجه رسیدین؟؟

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2740

واسه اونایي که نخوندن ، بیچاره نگفت بیاین منو بپرستین گفت واسه تخلیه باره منفي دمه صبح میتونید سجده برین به مدت طولاني (مثله همون موزیکي که واسه مدیتیشن و به ارامش رسیدنتون گوش میدین) چتونه؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
😂 باشه عشقم

الان طرز،تفکر شما واقعا برا بعضیا مضحکه ولی نمیایم بگیم چرا؟؟؟

چون ب خودت مربوطه تمام

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
میشه اینو ثابت کنید که کلمات عربی بار،مثبت دارن؟؟؟؟ مقاله یا هرچیزی،که خوندین ب این نتیجه رسیدین؟؟

منم با اینکه کلمات عربی فلان و اینان و خیلی خوبن مخالفم 

همیشه هم وقتی قران میخونم همیشه ی همیشه به فارسی میخونم خیلی بیشتر بهم ارامش میده

منم با اینکه کلمات عربی فلان و اینان و خیلی خوبن مخالفم  همیشه هم وقتی قران میخونم همیشه ی همی ...

نه من میخوام ثابت بشه جالبه برام البته اگه جواب بدن

الان طرز،تفکر شما واقعا برا بعضیا مضحکه ولی نمیایم بگیم چرا؟؟؟ چون ب خودت مربوطه تمام

بگین مزخرف و مضحکه

چیزی از ارزشهام کم نمیشه

یه ضرب المثلی داره...

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)