2733
2739
عنوان

کیست سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 170 پست
اهاا...  مال شما چند سانتی بود؟؟؟

من زیااااد هستن پلی کیستیک تعدادشون هم کم و زیاد میشه آخرین سونو دی ماه دادم یکیش بزرگ بود تخلیه کرد برام سینه چپ متعدد از 2 میلی تا 13 میلی سینه چپ بزرگترین‌ 2.3در 1.9 بود که تخلیه کرد

گفته برو سونوی جدید بگیر پلی کیست فرقش با کیست چیه؟؟؟ داخل نت سرچ کردم،، چیزی نبود!!!

آره باید مرتب چکاب بشه پلی کیستیک همون کیست زیاد هست من خودم بار اول که سونو دادم سه ماه بعد چک کرد بعد گفت سال دیگه بیا من 8 ماه بعد رفتم چکاب و بعد از اون دیگه سالی یکبار هم سونو میگیرم هم معاینه جراح می رم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیااااد هستن پلی کیستیک تعدادشون هم کم و زیاد میشه آخرین سونو دی ماه دادم یکیش بزرگ بود تخلیه کرد ...

ابجیم تازه ۱۸ ساله اش هس.. من شنیده بودم بالای ۳۰ سال کیست میگیرن

جراح باید تشخیص عمل بده یا دکتر زنان؟؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
آره باید مرتب چکاب بشه پلی کیستیک همون کیست زیاد هست من خودم بار اول که سونو دادم سه ماه بعد چک کرد ...

مرسی گلم  بابت توضیحاتت🌸  فرم سینه که خراب نمیشه..؟؟؟

همینجوری اش اندازه گردو هس،، یهوو نخود تحویل نگیریم😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فدات. اره عاشق زودپزم چون یکم تنبلم😬😝

😅😅😅👌👌👌👌 

2740
اگر فیبروادنوم هم باشه یک نوع توده خوش خیم که اگر بزرگ نشه سایزش یا تغییری نکنه کارش ندارن 

بازم نوبت دکتر داره.. بره بپرسه با جزییات کامل..

مرسی گلم  بابت توضیحاتت🌸  فرم سینه که خراب نمیشه..؟؟؟ همینجوری اش اندازه گردو هس،، یه ...

نه بابا هیچی نیست الان کیست خیلی شایع هست از لحاظ تغذیه ای بهتره رعایت کنه چای و نوشیدنی کافئین دار بهتره نخورن، کنسرو حذف من الان خودم رب هم بیشتر خانگی استفاده میکنم، فست فود حذف، سبزیجات و میوه جات زیااااد انواع جوانه غلات و حبوبات مصرف کنه ورزش و دوری از استرس خیلی کمک کننده هست معمولا هم ویتامین ای میدن من بارهای اول دکتر بهم منیزیوم هم داده بود و ویتامین ب 6 و ناپروکسن برای درد

تو سونو میزنه معمولا فقط حتما جای خوبی سونو بره و جراح باتجربه

خیلی ممنون از کمکت❤️😘

سلام سمیه جوت عزیزم نتونستم تاپیک بامداد خمار رو پیدا کنم وزن امروزم ۵۵.۲۵

سلام گلم..

باریکلااا عالیییی کم کردی👏👏👏👏👏

هفته ی بعد دیگه به هدفت میرسی و طلایی میشی👌

اینم تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4622640/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-عضو-جدید-نمیگیریم?postId=147704485

2706