2733
2734
عنوان

کیا قهرن با شوهرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقته ازدواج کردین؟ ؟

5 سال

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
عروسی نباید میگرفتن ولی الان که گرفتن برادرشه دیگه باید بره ولی رعایت کامل کنه بهداشتو

خیلی بحث کرد با هانوادش که چرا عروسی میخان بگیرن ولی کسی گوشش بدهکار نبود

منم استرس دارم میگم بری خطرناکه بیشتر برای بچه خام مینرسم تا خودم

شوهر منم فردا میزه عروسی خاهرش من نمیریم دوست ندارم بره ولی نمیتونم بهش بگم  بنظرم انتظارم غی ...

چرا نمیری 

بله نمیتونی بگی اون خواهرشه 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2740
نری خودش میاد سراغ ات 

شاید بیاد شایدم نیاد هفته دیگه ام سالگرد ازدواجمون که خیلی براش برنامه داشتیم ولی دیگه برام مهم نیست میخوام زندگیم از پایه درست بشه الان حتی به رابطمونم فکر نمیکنم فقط میخوام از این فرصت استفاده کنم تا قوی تر بشم.دگ تنهایی با چراغ خاموش خوابم میبره گریه نمیکنم غذام و کامل میخورم فیلم میبینم ورزش میکنم خودم در شیشه های سفت و باز میکنم دارم کم کم سعی میکنم مستقل باشم و بدون اونم شاد باشم 

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

ما دیشب نیمه قهر بودیم

صب پیام داد عزیزم سلام خوبی

گفتم نه خوب نیستم دیشب دعوام کردی

گفت ای وای اصلا یادم نبود چرا پیام دادم😂😂😂😂

دیگه بعدش آشتی کردیم

کلا زیاد نمیتونیم قهر باشیم، قهر یه حس سنگینی به آدم میاد

انگار یه قسمت بزرگی از جسمت پیش اون کسی که باهاش قهری جا میمونه و تو هی میخوای بری برش داری

مخصوصا اگه شوهرت باشه

بخند، همین  
شوهری که هی قهر کنه طرف تو نباشه همش به فکرخانوادش باشه برای زندگیش ارزش نزاره دوست نداشته باشه ازکد ...

مال من که طرفه من چ گلی زده ب سرم مطمعن باش همه ی اختلافاتی دارن مال من بی فکر بودنش ک الان برا دکتر پول نداریم😭😭

2706