2733
2739
عنوان

کیا قهرن با شوهرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 73 پست
انشالله

البته اینم بگم من و خانومم هنوز هم رو دوست داریم 

ولی خوب بدرد زندگی مشترک نمی خوردیم الان با یه خانومی در رابطه هستم دیگه فکر ازدواج هم به سرم نمی خوره چون برای من تو این سن منطقی نیست من تحصیلات و مار و زندگیم خوب بود و ازدواج کردم در حالی که کار غلطی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رشته خودم حقوق الان مدیر حقوقی یه شرکت توسعه ای هستم ولی قبلش مستقل بودم پرونده طلاق اینجوری زیاد داشتم افرادی که بهم نمی خورن باید جداشن خود خدا میگه 

انسان جایز الخطاست 

2738
طلاق 

طلاق راه آخر وقتی آدم یه انتخابی میکنه باید مسئولیت پذیر باسه و پای انتخابش وایسه.همه راه هارو امتحان کنه تا توی اون انتخاب پیروز بشه و اگه موفق نشد اونوقت راه آخر طلاق

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
طلاق راه آخر وقتی آدم یه انتخابی میکنه باید مسئولیت پذیر باسه و پای انتخابش وایسه.همه راه هارو امتحا ...

خوب اخه خانم ایشون میگن من با همسرم دیگه حرفم نمی زنم من همچین مورد هایی زیاد داشتم و همه رو طلاق گرفتم 

خوب اخه خانم ایشون میگن من با همسرم دیگه حرفم نمی زنم من همچین مورد هایی زیاد داشتم و همه رو طلاق گر ...

نظرتون محترم.درسته گاهی آدما کم میارن ولی باید قوی و مسئولیت پذیر باشن باید هر راهی و واسه خوشبختی توی زندگی که خودشون انتخاب کردن امتحان کنن میتونن مشاوره برن یا هر راه دگ ای.بنظر من توی زندگی مشترک تنها چیزایی که باید بخاطرش طلاق گرفت خیانت اعتیاد و مسئولیت پذیر نبودن.واسه بقیه موارد مثل عدم تفاهم یا کم شدن علاقه میشه لااقل تلاش کرد بهرحال این زندگی حاصل انتخاب خودمون.

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
شاید بیاد شایدم نیاد هفته دیگه ام سالگرد ازدواجمون که خیلی براش برنامه داشتیم ولی دیگه برام مهم نیست ...

احسنت پس تو میتونی بسازی من ۳۰سال ازدواج کردم این فهمیدم خودت باید دوست داشته باشی به خودت فکر کنی به خودت احترام بذاری تا دیگران هم به ات احترام بذارن