2733
2734
عنوان

خونه مادر شوهر دعوا کردیم

797 بازدید | 51 پست

تویه ساختمون زندگی می‌کنیم با مادر شوهر 

شوهرم اومد غذا خوردیم بعد از غذا نشسته بود پیش مامانش حرف می‌زد اول بهم گفت چرا هر چی میشه میای میگی ب مامانم من چیزی نگفته بودم نفهمیدم منظورش چیه 

بعدش حرف از خرید وسایل خونه شد و گفت ن من فعلا پول ندارم و وضع خرابه من گفتم باشه حالا من ک چیزی ازت نخواستم جلو مامانش صدا شو برد بالا 

منم قهر کردم بدون خداحافظی درو کوبیدم اومدم خونه 

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ناهار خونه مامان شوهرم بودیم  انقد عصبیم نمیدونم چی نوشتم

یعنی چی هرچی میشه میگی؟یعنی مادرشوهرت حرف گذاشت دهنت؟

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....

زیاد جدی نگیر.ی بحث بوده

دعوای مارو ببینی چی میگی🤣🤣

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2740

سرشو شلوغ کرده با کارای بقیه 

ماشین داداشش خراب شده شوهرم برده تعمیرگاه 

بهش میگم خب بيا بریم فلان جا میگه ن ماشین تحویل دادم میگم نمیتونم ول کنم خب میگم بگو داداشت خودش بره میگه داداشم کار داره 

داداششم بیکاره فقط خوشگذرونی میکنه 

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))

هرچی بوده اون عفریته دعواانداخته وسط

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
نترس بعد رفتن تو مادرشوهرت گفته پسرم ناراحت نباش خودم یه زن خوب و بساز برات میگیرم😂👋

😂😂بساز و خوب اومدی عوضیا این ی مورد و همیشه میگن

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
نترس بعد رفتن تو مادرشوهرت گفته پسرم ناراحت نباش خودم یه زن خوب و بساز برات میگیرم😂👋

یعنی شک ندارم 😂😂😂😂😂😂

مال من که یعنی هنوز صدا درو پشت من نشنیده میدونم که تلفن رو برمیداشت دنبال زن واسش بگرده 😂😂😂

2706