2737
2734
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20111 بازدید | 585 پست
مرسی عزیزم😘دختره

ای جونم ببوسش خدا برات نگه داره عزیزم خوشبختی و عاقبت به خیریش رو ببینی انشاءالله😍😍😍

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم نپسندیدم نپسندید والا خوبیهای دیگه ای هم دارم  که به خاطر اونا بپسندتم (اعتماد به سقف رو ...

😂😂آفرین زن باید اینجوری باشه حتی اگه شوهرش بهترینه یجوری رفتار کنه انگار به شوهرش سره😬🙄

2728
اره 😁

آخی ... دعا کن منم نی نی دار بشم اینجوری عکس بزارم 😢😢😭😭

خیلی دوست دارم از این عکس ها 😢

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
یاد انشرلی افتادم اونم به موهاش گیر میداد ...دقیقا تمام حرفات رو با صدای انشرلی میخوندم . من چی بگم ...

آنه شرلی خیلی ملوس بود منم وقتی میدیدمش میگفتم مثل منه 😂😂😢

شاید تو خونه که کسی نبوده شوهرش مسخرش کرده من دست دوستمو دیدم خییییلی کوچولو و ناز بود چند ماهه حسر ...

ببین مامانم 39 زنداداش 40 ما مسخره نمیکنیم تو هم نقطه ضعف نده به کسی

خاستگارتم مگه خله بدش آمده باشه نگه داشته تو دلش بعدا بزنه تو سرت از این فکرا نکن بدش میومد دیگر باهات حرف نمیزد که

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
فقط اینجوری تخلیه میشدم زن پسر عموم پاش ی کوچولو میلنگه همیشه مشخص نیس تو ی حالتای خاصی مشخص میشه ز ...

وا کفش پاش رده😂😂😂😂😂

من از وقتی میخوام ازدواج کنم یک فکررررایی میکنم همش میگم اگر بهم گفت چرا اینجوری ای چی بگم چرا اونجوری ای چی بگم

دقیقا منم اینجوریم ۳۷ تنگه ۳۸ م گشاده 🤣🤣🤣تازه وقتی مانتو میگیرم اونو کجای دلم بزارم بالاتنه م ۴۲ ...

چه جالب من مانتو سایز 38 میپوشم بعد کفشام 39 

تو برعکس بدنت تپل پات کوچولو 

2706