2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خآنم عزیز من راجع به چشم سوم چندتا سوال دارم.لطفا کمکم کنید. چطوری متوجه شدید چشم سومتون بازه؟ زیرنظ ...

ن.من ساب گوش دادم ازبچگیمم ی حسایی داشتم بزرگ ک شدم باساب کامل بازشد

2731
2738
واقعا متاسفم برات.

براخودتون متاسف باشین من ن دعانویسم ن دکترم ک سردرخوب کنم اگ باورندارین ی سرچ کوچیک بزنین ک چشم سوم توچیاکاربرددره اصلش اینه چشم توچشم شن .من بایدبراشمامتاسف باشم😐

رفیق چشم سوم که اینطوری نیست تو که نباید بازش کنی الان براتون توضیح میدم اگر سوالاتی داشتید در این موارد در خدمت هستم ببین چشم سوم وسط دو ابرو قرار داره 

و اگر باز کنی اتفاقات خوبی برات نمی افتد 

ببین مثل اینه که چیزی که خدا بستتش تو به زور به خاطر کنجکاوی هات بازش کنی پس اون بدون سانسور هست و انرژی منفی جذب میکنی و باعث میشه موجودات بیان سمتت تا روحت را بگیرند 

ما توی ارتعاش بالاتری نسبت به اجنه و... هستیم 

اونا هم تلاش میکنن بیان دنیای بهتر (دنیای انسان ها)برای اینکه حس اینجا خیلی بهتر اونجا هست و... 

وقتی تو چشم سومت باز میکنی به صورت عمدی موجوداتی میبینی که باعث اختلالات روانی و... میشوند از انسان نما گرفته تا انگل(نام یک نوع موجود نه انگلی که هست)

البته بهتره توی این چیز ها تحقیق نکنی بزاری راه آگاهی خودش باز بشه 

خلاصه اگر خودت چشم سومت را باز کنی به جای اینکه انرژی مثبت و فرشته ها را ببینی انرژی منفی و بدون سانسور میبینی 

بدون سانسور یعنی موجوداتی که واقعاً ترسناک هستند و ممکنه با دیدنشون انسان سکته کنه و روحشو بگیرن 

(و من رمال و... نیستم فقط از تجربیات و تحقیقاتم با دوستان درمیون میزارم)

البته بازم بستگی به اعتقاد شما داره من از کودکی به این چیزا عادت کردم و علاقه و اعتقاد داشتم 

تلاش نکردم برم سمتش 

خودش اومد 

چشم سوم هم خودش باز میشه و هاله افراد و... را میبینید

2706