2733
2734

شوهر خالم میخواست بکنه سردردای وحشتناک میگرفت و چیزای عجیب میدید بیخیال شد

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صحیح در تعادل بودن چاکراها هست و نه باز بودن 

دردسر درست نکنید واسه خودتون 

زیاد دستکاری کردن هم خوب نیست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
میشه بگین چرا 🙏

اولا که شما باید بدونید برای چی میخواید اینکارو انجام بدید و به چه دردتون میخوره و هدفتون از باز کردنش چیه،

بعد باید زیر نظر استاد یسری تمرینای مخصوص به اینکار رو انجام بدید تا آماده بشید و کم کم چشمتون رو اصول باز بشه و...

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
چرا

چون تو مرحله اول باید دقیق بدونی روشش هاش رو ک اول کدوم چشم باز بشه ک مشکلی پیش نیاره ماملا سنجیده باید بری جلو مشکلای جسمی مثه سردردای شدید میاره بیخابی میاره فک نکن ب همین راحتیه مشکلای روحی هم هی خیلی چیزایی ک نباید بفهمی میفهمی پای موجودایی ک نباید ب زندگیت باز بشه باز میشه وفتی پای اجنه ب زندگیت باز بشه زندگیت پر از گره مشکل میشه انرژی واست نمیمونه ممکنه پر از شکست بشه 

واسه بهم ریختن زندگیت واس ی مدت طولانی و شکنجه روحی خودت فقط کافیه ی خطا تو باز شدن چشم سوم کنی 

میشه فعالش کرد باتمرین ولی بهتره رو خودسازیتون کار کنید ، خودش وقتی بهذظرفیت و اگاهی کافی رسیدین فعال میشه وگرنه هم تمریناتش ممکنه واستون سخت باشه یا نتیجه نداشته باشه یا اینکه اسیب ببینین به علت عدم امادگی

سوال اخر هم جواب حرفتون نباشه بی پایه و اساس هس چشم سوم یکی از چاکراهای بدن هست و در خلقت انسان وجود داره ، چاکرای ششم هست 

سلام

آره فعال میشه ، ولی اول باید تمام چاکراها متعادل بشن بعد سراغ فعال سازی چشم سوم کنی، 

کسایی که میگن بدرد نمیخوره ، مگه بده بدونی برای چی خلق شدی؟ مفید ترین راه زندگیت چیه؟ من به شخصه می‌خوام وظیفه و راهم رو بفهمم البته منظورم بجز زندگی عادیمه . 

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
2706