2737
2739
عنوان

خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 48 پست
عزیزم اول برو خونه ی مادرشوهر نیم ساعت بشین بعد بگو مامانم غذا درست کرده اینسری غذایی میریم اونجا ی ...

چون چن روزه میرم یجور برنامه میریزم ک روز آخر خونه خودمون باشم ی دل سیر ببینمشون بخاطر اینک هی تومسیر زنگ نزنن نمیگیم داریم میایم

یجور تنظیم میکنم روز آخر خونه مامانم باشم یا میدونم خانوادم بخاطرمون برنامه ای دارن جایی بریم یجور ب ...

تو هر دوجا رو برو نظر اونا نه ک مهم برات بی اهمیت باشه ولی نه باس انتظار داشته باشن تو نری خونه مامانت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایندفعه گفت جوابشو بده وبگو خودم تشخیص میدم که اول کجا برم .وخودتو یکم ناراحت نشون بده تا حساب کار د ...

من مادرشوهرم ببینه حرفی میزنه ممکنه ناراحت بشم میاد بعد عذرخواهی میکنه ولی این حرفارو پدرشوهرم میزنه اعصابم خورد میشه معمولا مادرشوهرا اینچیزارو میگن نمیدونم فک میکنن اینجور مسائل ربطی ب مردا نداره یا شوخی میکنه حس میکنم یه منظوری پشت حرفشه میبینی ک بعضیا حرفایی میزنن بعدمیگن شوخی کردم دل آدم میشکنه

داداشم کوچیکه خیلی دلتنگی میکنه واسم هروقت بعدش میرم خونه مادرشوهرم اینو میگم ک درحد چن دقیقه دیدمشو ...

واویلااااا

البته شاید پدرشوهرت فکر میکنه که جلو خانواده ت زشته که پسرشون روز اول رو واسه دیدن پدر و مادر خودش نرفته و شاید واسش کسر شان داره...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2728
تواحترامتو بزار به خانوادع شوهرت.ولی خرجتو که نمیدن که مجبور باشی،کاره خودتو کن رو نده

نه همینک حرفی نزدم تابه حال احساس میکنم پررو شدن بابام روز اول کلی تاکید کرد احترام نگهدار منم دوس ندارم کاری کنم واقعا هم دوسم دارنا دلشون تنگ میشه ولی خب...

واویلااااا البته شاید پدرشوهرت فکر میکنه که جلو خانواده ت زشته که پسرشون روز اول رو واسه دیدن پدر و ...

نه بابا ازین طرزفکرای مزخرف قدیمی دارن ک دیگ بعد عروسی همه چی عوض میشه باید بری خونه پدرشوهرت واین حرفا

2740
خب عزیزم حالا اینم اصلاااا مشکل بزرگی نیست... شما که یه مدت مامانت اینا رو ندیدی ، این یک روز هم رو ...

ن متوجم احساسشون روکاملا دوسمون دارن هرروز برام زنگ میزنن حزف میزنن ولی خب من این چیزایی ک نوشتم دقیقا همون رفتارشون رو نشون نمیده که همیشه منظوردارحرف میزنن همیشه شوخی میکنه دلم میشکنه ولی گفتم بنظرتون درسته منم به شوخی بگم که بفهمم نظرشون چیه این مشکل تموم شه؟؟آخه قرار نیست یه حرف تکراری و مثال تکراری برام تاابد باشه همش بگن بهم

ن متوجم احساسشون روکاملا دوسمون دارن هرروز برام زنگ میزنن حزف میزنن ولی خب من این چیزایی ک نوشتم دقی ...

آره خب یه بار که گفت بهش بگو پدرجان شما با پدر و مادر خودم هیچ فرقی ندارین. اینجا و اونجا هم مثل همه و ما از وجود پر محبتتون لذت میریم😉

به نظرت اینجوری هندوانه بذاری زیر بغلش جواب میده ؟!

البته خودت در برخورد باهاشون با تجربه تری عزیزم. هر روشی که میدونی درسته همونو برو...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
آره خب یه بار که گفت بهش بگو پدرجان شما با پدر و مادر خودم هیچ فرقی ندارین. اینجا و اونجا هم مثل همه ...

ممنونم ازت عزیزم حتما باید بگم بدون دلخوری تموم کنم‌این فکرای مسخره رو

میدونم ولی همیشه این بحثو میارن وسط ناراحت میشم که حق اینو ندارم برم اول خانوادمو ببینم بعد۸ماه رفتم ...

نه عزیزم .اصلا وا نده .اگه هم گفتن سینه سپر کن بگو دوست دارم اول برن خونه ی خانواده ی خودم .

چه پررو ان بخدا .انگار اسیر گرفتن

2706