2737
2739
عنوان

خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 48 پست

ایندفعه گفت جوابشو بده وبگو خودم تشخیص میدم که اول کجا برم .وخودتو یکم ناراحت نشون بده تا حساب کار دستشون بیاد .یعنی چه ؟ چقدر پر رو هستند .وقتی خونه مادرت نزدیک تره چطور اونوجا نری بعد بری دورتر خونه مادرشوهر .

منم داداشام خونه هاشون یه جای دیگه هستن همیشه اول میان پیش مامانم بعدا خانوماشون میرن خونه پدر و مادر خودشون. بیخیال اگر می بینی حساس هستن شما اول برو خونه پدر شوهرت بعدا برو پیش مامانت خیلی بمون. اینجوری نه خانواده ات را درست و حسابی می بینی هم ناراحتی پیش میاد. 

البته یه جاری هم دارم هیچ وقت نمیاد خونه پدر شوهرم همیشه خونه باباشه تازه شوهرش هم پیش زنش می مونه    ولی خدایی پدر شوهرم و مادر شوهرم خیلی خیلی مهربونن اصلا کاری به هیچ کس ندارن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اهمیت نده هر کاری کنی بازم دیگران حرفی میزن... حالا تو اول برو خونه مادرشوهرت اگه نگفت من دخت ...

منو همسرم همین کارو میکنیم اصلا خود شوهرم میگه بریم خونه مامانت اینا ببینیمشون ما چن روزی ک میریم ی روز اینوریم ی روز اونور بعد دوسه سال همه فهمیدن بین ما چه قانونی هست مشکلی نداریم فقط این یه مورد اذیت میکنه

2728
من بودم‌میرفتم خونه مامانم و هرسری هم اعلام میکردم.توضیح و جواب و بحثم‌نمیکردم.ناراحت میشن مشکل خودش ...

منم همینجور رفتار میکنم ولی همیشه این حرفا هست دیگ چند بار گفتم مگ چیه آدم دلش تنگ میشه دیگ

بگو اتفاقا اونام مثل شما خیلیییی دوستمون دارن و دلشون میخواد ما رو ببینن، اما چون خونه شما دعوتیم دی ...

داداشم کوچیکه خیلی دلتنگی میکنه واسم هروقت بعدش میرم خونه مادرشوهرم اینو میگم ک درحد چن دقیقه دیدمشون گفتیم بیایم اینجا پیشتون مادرشوهرم اصلا حرفی نمیزنه کارنداره پدرشوهرمن این حرفارو میزنه مسخرست برام 😂

2740
منو همسرم همین کارو میکنیم اصلا خود شوهرم میگه بریم خونه مامانت اینا ببینیمشون ما چن روزی ک میریم ی ...

اهمیت نده اصلا به رو خودت نیار فقط ذهن خودتو درگیر میکنی 

وگرنه هررکاری کنی بازم چیزی میگن...

کلا ما ادما عادت داریم تو کارهای دیگران اظهار نظر کنیم 

خب چرا به اونا سر نمیزنی خونه مامانت بمونی میفهمی چی میگم ک

یجور تنظیم میکنم روز آخر خونه مامانم باشم یا میدونم خانوادم بخاطرمون برنامه ای دارن جایی بریم یجور برنامه ریزی میکنم که تو ذوقشون نخوره

یه روز اینور ی روز خونه مامانم مساوی😂

خب شما ک میبینی ک مادرشوهرت ناراحت میشه  بگو مامان سر راه بود رفتیم اومدیم  ماک بیشتر روز اینجایم اگ مشکلی داری پس بسوز چون دلم براش تنگه 😂😂والا اگ بهش رو‌بدی دخالت میکنه تو بقیه مسائل دیگتون

داداشم کوچیکه خیلی دلتنگی میکنه واسم هروقت بعدش میرم خونه مادرشوهرم اینو میگم ک درحد چن دقیقه دیدمشو ...

بیخیال خودت اذیت نکن بگو داداشم یه سره تو راه زنگ میزد رفتم یه سر بهش زدم زودی اومدیم. اونام ناراحت نمیشن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
منو همسرم همین کارو میکنیم اصلا خود شوهرم میگه بریم خونه مامانت اینا ببینیمشون ما چن روزی ک میریم ی ...

خب عزیزم حالا اینم اصلاااا مشکل بزرگی نیست...

شما که یه مدت مامانت اینا رو ندیدی ، این یک روز هم روش.

حالا بده دوستون دارن و دلشون میخواد برید خونه شون ؟!

اگه برعکس بود و محل نمیذاشتن خوب بود ؟

منم از اول ازدواج تو همین شرایط شما بودم و کاملا درکتون میکنم. اما به نظرم ارزش نداره واسه یه نصفه روز بین تون دلخوری پیش بیاد...

اتفاقا اینجوری عزیزتر هم میشی...

همیشه نیمه پر لیوان رو ببین جانم💚

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ما یه باغ داریم خارج شهر موقع برگشت خونه مادرم سر راه چیزی بیاریم‌اول اونجا کمی میبریم بعد خونه مادرشوهرم

بعد خواهرشوم میگفت خوباش جا گذاشتین 

من فقط،سکوت اهمیت نمیدادم شوهرم گاهی به شوخی میگفت گنده هاش ب اونا دادیم گندیده برا شما

دیدمن برام مهم نیست الان دیگه نمیگن

گاهی یه سری چیزها و عکس العمل ما دیگران به عنوان نقطه ضعیف استفاده میکنن

2706