2733
2739
عنوان

خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 48 پست
عه .عزیزم خونواده شه .دلش تنگ میشه. 

درسته عزیزم ولی آدم به خاطر آرامش خودش هم که شده  نباید جنگ و ستیز راه بندازه با خانواده شوهر

باید با پنبه سر برید..‌.

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته عزیزم ولی آدم به خاطر آرامش خودش هم که شده  نباید جنگ و ستیز راه بندازه با خانواده شوهر ...

ولی اعتقاد من اینه ؛هر چی هیچی نگی و در برابر حرفای غیرمنطقی شون سکوت کنی. انتظاراتشون و حرفای غیر منطقی شون بیشتر میشه. برای من که اینطور بوده.

ولی اعتقاد من اینه ؛هر چی هیچی نگی و در برابر حرفای غیرمنطقی شون سکوت کنی. انتظاراتشون و حرفای غیر م ...

آره عزیزم  ولی بستگی به درک و فهم و فرهنگ طرف مقابل هم داره و اینکه چقدر منطقی باشن.

من خدا رو شکر اصلا نیازی به بحث کردن باهاشون ندارم. خودشون خیلی عاقل و با درک و فهمن...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2728