2733
2739

سر ی بحثی شوهرم دیشب داد زد سرم و همینطور کشش داد جوری ک میگه زنگ میزنم بابات تکلیفو ردشن کنه ادم بشی ب من میگه زود عصبی میشی چقد دعوا کردیم و این حرفا..اینقد رفته بد من پبش مامانش گفته مامانش فک کنم از طلاق ترسیده رفته زنگ زده ب خواهرشوهرم نصیحت شوهرم کنه ای خدا منم دیدم بداخلاقه و خطرناگه هرجووورشده ب زور کشوندمش تا وفتی رام‌شد... باعرض پوزش  امیدوارم موثرباشه فردا اخلاقش بهترشده باشه😔😔بچها شما موقع عصبانیت شوهرتون‌راب ط ه جواب داده براتون؟اینقد نگرانم ک از فردای خودم میترسم میترسم مادزش زنگ بزنه دعواکنه یا شوهرم باز اخمو باشه اخی

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس.زنگ زد جواب نده.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

سعی کن سر چیزای الکی بحث نکنین و جواب نده عزیزم

رابطتت هم با خانوادش کم کن

من بابا ندارم 

احتمالا میفرستم خونه بابات تیکه کلامشونه 

اما من چون روز عقدم بابام فوت شد چنین چیزی تا حالا نگفته 

وگرنه بهتریناشونم بعضی وقتا سگ میشن

بهتره تو سر به سرش نذاری 

خدای نکرده دشمن شاد نشین 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2740
سعی کن سر چیزای الکی بحث نکنین و جواب نده عزیزم رابطتت هم با خانوادش کم کن من بابا ندارم  اح ...

اره دقیقا حرف دلمو زدی دشمن زیاد داریم خاک توسرم تند رفتم زمانی ک پیشش نبودم پیام دادم بهش گفت چرا پیام دادی بهم بدش اومد

خب خودتو بزن به بیحالی 

الکی به علایم کرونا و سرفه کن و اینا و بگو تهوع هم داری که کلا بحث عوضشه 😅😅😅

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
عزیزم آرامش یه خونه تو دستای خانم خونه است، مردا فشار اقتصادی روشونه با این وضعیت، سعی کن شوهرت رو د ...

خیلی باهاش حرف زدم اروم نشد رفتم ب زور خودمو تو بغلش جاکردم😔شبهای قبل برعکس بود

اشکال نداره حالا ادم بعصی وقتا اشتباه پیش میاد عزیز

در عوض کلی پخته میشی و تجربه میشه برات

به همین چیزا میگن سیاست دیگ

یکم باید زرنگ بشی و سیاست داشتع باشی