2737
2734
عنوان

برام دعاکنین خیلی نگران زندگیمم باهمسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 34 پست
باش بفرمایید

درخواستمو قبول میکنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ببخشیددددد استارتر 

خندیدم ب مدل خودکشیت  بری داروخانه دستتو بکشی رو پیشخوان بزاری دهنت 😂

راستی اینقدررررررر برا منم از این مسائل پیش اومده 

شک‌نکن فردا خیلی خیلیییی ارومتر شده ولی بازم سرسنگین تا میکنه سعی کن جواب تماس کسی رو ندین با صحبت و محبت مسئله رو درستش بکنی

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
خیلی ببخشیددددد استارتر  خندیدم ب مدل خودکشیت  بری داروخانه دستتو بکشی رو پیشخوان بزاری د ...

خواهش میکنم🤣اره زیاد تغیر ک نمیکنه ی درجه شاید

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2731

مردها وقت عصبانیت بدترین و بدزبون ترین موجودات میشن شوهر منم‌ وقتی عصبانی میشه همین جوریه بذار حداقل یکی دو روز بگذره آروم بشه تو عصبانیت هیچی رو قبول نمیکنن بدتر دعوا میشه بعدش برو باهاش حرف بزن اگه مقصر شمایی معذرت خواهی کن بابت جاهایی که مقصر بودی اگه مقصر اونه مستقیم نگو مقصدی بگوش من قبول دارم اینجاها رو من مقصر بودم دیگه اون خودش عاقل باشه میفهمه بقیه ماجرا مقصر اون بوده حالا شاید به زبون نیاره ولی میفهمه