2733
2739
عنوان

تجربه من از کرونا و نذر من

| مشاهده متن کامل بحث + 274040 بازدید | 787 پست

عزیزم یک هفته پیش  من لرزو بدن درد و ابریزش و سرف داشتم که همشون خوب شده بجز نداشتن بویایی و سرفه و یکم تنگی نفس الان میخوام بپرسم ببینم ایا خطر رفع شده امکان تشدیدش هست ؟

یکیم داروی امام کاظم روی سرفه و تنگی نفسم اثر میزاره 

من آز ندادم ولی با این علایم میدونم کروناس نگران ریمم چیکارکنم 

خدایا شکرت که تورودارم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یک هفته پیش  من لرزو بدن درد و ابریزش و سرف داشتم که همشون خوب شده بجز نداشتن بویایی و سر ...

ببین عزیزم ویروس کرونا هنوز به صورت کامل اطلاعات ازش در دسترس نیست و تو بدن ادم های مختلف علایم مختلف ایجاد میکنه ممکنه کسی فقط سردرد داشته باشه و بعد خوب بشه و بعد یه هفته یهو علایم بروز کنه 

پس اول از همه تا دوهفته خطر از بین نرفته و باید کاملا رعایت کنی 

لبنیات و سرخ کردنی همه قرص های مکمل ممنوع 

بوی اسفندو بوی سرخ کرونی ممنوع 

پیش کولر خوابیدن و خوردن غذاهای سردو ممنوع 

قرص جوشان استیل سیستئین یه بار در روز یدونه تو یه لیوان اب . 

اب و عسل . زنجبیل روزی 3 لیوان 

شربت نوسکاف برای سرفه 

بخور دادن با اویشن یا جوش شیرین یا پیاز  . خوردن مسکن فقط استامینوفن در صورت درد . 

و داروی امام کاظم سه شب پشت هم و بعد هر یه هفته یه شب

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
ببین عزیزم ویروس کرونا هنوز به صورت کامل اطلاعات ازش در دسترس نیست و تو بدن ادم های مختلف علایم مختل ...

من اوایلش فک کردم سرماخوردگیه رفتم دکتر اونم گفت سرماخوردگی هست برام یه قرص جوشان ویتامین ث که کلسیم هم قاطیش هست نوشته منم یه هفتس روزی یدونه خوردم ولی دیشب تو مطالب شمادیدم خوردن کلسیم بده الان نگرانم بنظرت بدترمیشم 

خدایا شکرت که تورودارم ...
2728
من اوایلش فک کردم سرماخوردگیه رفتم دکتر اونم گفت سرماخوردگی هست برام یه قرص جوشان ویتامین ث که کلسیم ...

دیگه اونو نخورید برید یدونه بدون کلسیم بخرید ایرانی باشه خارجی گرون تره ولی واقعا فرقی توش نیست 

نگران نباشید رعایت کنید انشالله زود خوب میشید زیاد به بیماری فکر نکنید 

استراحت کنید سوپ و اش بخورید کباب گوشت گوسفند و مرغ و گوجه کبابی بخورید 

2738
عزیزم میشه ب من هم بدی تروخدا بابام کرونا گرفته متاسفانه

عزیزم تاپیک منو خونده باشی و همه چیو رعایت کنی صد درصد بابات خوب میشه اصلا نگران نباش 

از دکتر چی میخوای بپرسی بگو من اگه بلد باشم جوابتو میدم 

عزیزم تاپیک منو خونده باشی و همه چیو رعایت کنی صد درصد بابات خوب میشه اصلا نگران نباش  از دکتر ...

انشالله🥺❤🙏🏻

میخواستم بپرسم ک داروی امام کاظم چطوریه ؟ پودره یا حالت ابکی داره؟ چیا بدم بابام بخوره ک طی ی هفته زود خوب شه؟ اب هویج تاثیری داره؟ و اینکه داروی امام کاظم چطور استفاده میشه و حتما طی ۳ روز خوب خوب میشه؟؟

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
عزیزم تاپیک منو خونده باشی و همه چیو رعایت کنی صد درصد بابات خوب میشه اصلا نگران نباش  از دکتر ...

اصلا استرس نداشته باش دختر 

همه کسایی که تو این تاپیک بودن و کرونا گرفتن و خیلی ها اصلا اینجا نبودن الان خوب خوبن 

یه نفر تو همین نینی سایت بود شوهرش 50 درصد ریش درگیر بود با هم در تماس بودیم بیمارستانم نرفت ولی الان خوبه 

استرسو از خودت و خانوادت دور کن یه لیست برات مینویسم گام به گام انجام بده بابات یه هفته ای خوب میشه 

اصلا استرس نداشته باش دختر  همه کسایی که تو این تاپیک بودن و کرونا گرفتن و خیلی ها اصلا اینجا ...

خیلی ممنونم عزیزم

بخدا انقد استرس دارم کارم شده گریه . چشام باز نمیشه😭😭

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

این دم نوشی که برات فرستادم رو دقیقا با همون ترکیبات و اندازه بهشون میدی البته حواست باشه به فشار خون ....چون کسایی که سنشون بالاست مراقبت بیشتری میخوان 

دوم اگه پدرتون فاویسم نداره حساسیت به باقالی قرص جوشان ویتامین ث بدون کلسیم بخر 5000 روزی دوبار صبح و شب بخوره بعد ناهار و شام 

قرص جوشان استیل سیستئین روزی دوبار حتما بخور ه

قرص ازیترومایسین 250 روزی یدونه 

جلوی کولر نشینه . بدنش گرم باشه . 

لبنیات کلا حذف . همه مکملا ویتامین و کلسیم حذف . 

مویز روزی 10 تادونه . سوپ گوشت گوسفند یا مرغ حتما بخوره . کباب گوشت گوسفند و مرغ با گوجه کبابی با نون یا برنج . 

بخور اویشن . یا جوش شیرین . یا پیاز روزی سه بار . 

اب عسل و اب لیمو توی یه پارچ هر دوساعت یه لیوان سرد نباشه 

هر چیز سرد ممنوع . بوی ادکلن . الکل . اسفند سرخ کردنی مطلقا ممنوع وگرنه ریه شدیده عفونت میکنه 

برای ضد عفونی از اب و صابون استفاده کنید اصلا سرخ کردنی تا دوهفته نخوره دائم تو محیط خونه نمونه مثلا تو بالکن بره ماسکو برداره یکم نفس تازه کنه دوباره دراز بکشه روزی سه بار البته سرما بهش نخوره نمیدونم کدوم شهری سرد یا نه 

2706