2737
2739
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر شوهرم ودختراش.جلسه گذاشتن وزندگیمو آرامشمو گرفتن وبعد کناری نشستنو گفتن ما مگه چی گفتیم.نفرینم کردن بی جا.هر چی بی ادبی بود کردنو شوهرمو پر کردن.وبعدش گفتن همیشه اون می گفت یه بارم ما گفتیم.دعا کنید برام خیلی حیله گرن.من موندم و جانماز آب کشیدن هاشون.دعا کنید سلامتیمو گرفتن .بیچاره بچه هام.

دعا کنید همسرم وهمه واقعیت رو ببینن وبدونن.

اینجا از عصر قرار بود یه نفر سیسمونیش بزاره من میدونستم وضع مالیشون خوبه واینا هی میگم گذاشتی منو تگ کن گذاشت و همه تاپیکاش قفله بخاطرمن نگم من نگم بزار 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2740

یه بار برادرشوهرم به پوششم جلوی جمع توهین کرد..خیلی دلم شکست ولی ..نفرینش نکردم..به اون یکی جاریمم تیکه انداخت که تو دخترزایی..‌ولی برا این حرفش نفرینش کردم..خیلی ناراحت شدم برای جاریم....افتاد زندان و آبروش رفت...الان خیلی بااحتیاط باهامون حرف میزنه..

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....

ازمن همش میپرسن چرا سرکار نمیری یا بهمون میگن جاتون خوب نیست خونتون رو عوض کنید به شماها چه اخه 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
شما که زحمت کشیدي تاپیك زدي لااقل یه موضوعه قشنگتر انتخاب میکردي که اتفاقاتِ قشنگو باهم مرور کنیم ای ...

شما قشنگترشو تعریف کن 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
مامانم هر حرفی دلش بخواد میگه  فاحشه ول شده اضافه و کلی تهمت دیگه هرروز بهم میگه

تفاوت نسلی دارین میدونی نسل سوخته ایم ما یهو فضا مجازی و همه چی اومد فرهن بچه ها رشد کرد فرهنگ پدر مادرا ب خاطر مطالعه نکردن و عدم استفاده از فضای مجازی و پستای اموزشی و‌... رشد نکرد برا همین باهم نمیسازیم وگرنه خودشون با مامان باباسون میساختن 

از نظر اونا مثلا موهات بیرون باشه کار حروم کردی و... از نظر ما ن

دیگه صبور باش و خودت مشغول کن ی چیزی میگه حالا توقع نکن

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
یه بارم جاریم بهم گفت چرا شوهرت کار درست حسابی نداره ؟ چون اون شغل شوهرش خوب بود تیکه مینداخت  ...

این حقش بوده خدایی 🤣

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
من الان دارم توی گروه خانوادگی شخصیمون به زن عموم میخندم و کل فامیل دارن مسخرشون میکنن فکر کن !۴۰سال ...

خب بنده خدت 40 سالش باش بچه هم داشته باش مگه دل نداره چ عیبی داره ذوق کنه عکس بذاره خوشحال باش 

تازه ادم باید خوشحال بشه ی هم جنسش میخنده

درک نمیکنم اصلا