2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم نداشتم .همدردیم.با دوستات بیرونم میری?

شايد باور نكنيد ولي من هيچ دوستي ندارم ! حتي يكدونه.. دوستاي دبيرستانم كه همه متاهل شدن منم دوري كردم ازشون ..تا موقعي دانشگاه ميرفتم يكي دونفر بودن انقد خوش ميگذشت كه اصلا فكر ازدواجم نبودم! ديگه اونا ازدواج كردن و رابطه اي ندارم.. ارشد هم كه كلا به تنهايي گذشت و زودي تموم شد...

2731
2740
خب نمیشه با یکی از خواستگارهات که آدم خوش اخلاق و سالمی هست ازدواج کنی؟ لازم نیست حتما تحصیلات و شغل ...

دورت بگردم خواستگار كجا بود؟؟ من الان سه ساله كه خواستگاري نداشتم .دوتا خواهرم كه ازدواج كردن خودشون اشنا شدن ! ولي من كلا عقايدم با اونا فرق داره 

☹️ خب قبلا چی ؟قبلی ها رو چیکار کردی؟ بعد هم خیلی عجیبه. آخه سنت هم بالا نیس زیاد

قبلا چرا زياد داشتم ، اونايي كه من پسندم بود ميرفتن و ديگه نميومدن ! اونايي كه اصلااا پسندم نبود😖گير ميدادن .. عزيزم عجيب نيست اصلا خواهر خودم متولد ٧٦ هست ازدواج كرد پارسال ! 

2706