2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا چرا زياد داشتم ، اونايي كه من پسندم بود ميرفتن و ديگه نميومدن ! اونايي كه اصلااا پسندم نبود😖گي ...

چی بگم والا. ایشالا که هر جور صلاحتونه. به نظر من که هنوز شانس ازدواج دارین. تو شهرستان کوچیک هستین مگه؟ 

والا اولا خیلی بد بودن یه مدت اوج گرفتن الان یه ذره بد شدن امسال ...

می دونم چی می گی. ولی احساس می کنم زیاد به سن ربط نداره. کلا شانس هست که کی چه خواستگاری داشته باشی. من بهترین خواستگارامو پارسال داشتم که البته زیادم خوب نبودن 😐😂ولی امسال دوباره خراب شده اوضاع 😐

2728
می دونم چی می گی. ولی احساس می کنم زیاد به سن ربط نداره. کلا شانس هست که کی چه خواستگاری داشته باشی. ...

آره واقعا به سن نیس..

امسال کرونا و‌تورم بی تاثیر نبوده ۰😑😁

ان شاءالله هرچی خیره 🌸

اسی جان میتونم لینک چله سوره احزاب رو بزارم برای ازدواج خوب و خوشبختی 

البته اگه اجازه هست 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2738
همون. بیشتر به خاطر شهرتونه فک کنم .. و الا سنتون اونقدرا هم زیاد نیست... ایشالا که یه ازدواج موفق د ...

قربونت برم عزيزم.. ايشالله كه تو هم خوشبخت و عاقبت به خير بشي..هميشه دلت شاد و تنت سالم💜🙏🏻💜

بله شهرستان كوچيك، مذهبي و..

گلم چله سوره احزاب داریم برای بخت گشایی و خوشبختی دوست داری شرکت کنی

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
ممنون عزيزم من انقد چله و نماز برداشتم كه ديگه واقعا خسته ام 😪

چند سالته گلم