2737
2739

همینقدر بگم که فکر میکردم همه عاشقم هستن 😂😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امتحان داشتیم در کلاس رو خراب کردیم معلم نتونه بیاد تو تا ۵ بعد از ظهرهم موندیم تو کلاس  از قبلش چون میدونسم رفتیم نفری یدونه ساندویچ گرفتیم به جای نهار هم بخوریم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2740
امتحان داشتیم در کلاس رو خراب کردیم معلم نتونه بیاد تو تا ۵ بعد از ظهرهم موندیم تو کلاس  از قبل ...

جونم برنامه ریزی تون 

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
امتحان داشتیم در کلاس رو خراب کردیم معلم نتونه بیاد تو تا ۵ بعد از ظهرهم موندیم تو کلاس  از قبل ...

چه برنامه ریزی دقیقی 😂

ب حکمتش دل بسپار✨                                      اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم✨   🎈99/7/7    ‌
جونم برنامه ریزی تون 

🤣🤣هر کاری کردیم لغو نکردن ماهم اینطوری کردیم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

یه بار قرار بود یه درسو کنفرانس بدم بعد نمره ی کل اون درس برای اون کنفرانس بود 

منم استرسسسس چون امتحان های نهایی بود 

خلاصه رفتم رو سکو و همه هم سکوت منتظر بودن 

منم یکم حرف زدم و خواستم بگم خب عزیزان خودارزیابی رو باهم دیگه انجام بدیم گفتم خب عزیزان خود.ارضایی رو باهم دیگه انجام میدیم😵 معلمم یه اخم غلیظ کرد و گفت گمشو دفتر😒

هیچی دیگه منم رفتم اون درس رو هم ۰ شدم