2733
2734
چه برنامه ریزی دقیقی 😂

در خراب بود البته یکاری کردیم اصلا باز نشه اخرش بزور وا کردن مدیرمون جنی شده بود🤣🤣

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

من با اینکه درس خون و دختری سنگین بودم ولی هنیشه عادت داشتم یه ته ارایشی بکنم و همیشه ام ترس از ممعلما رو داشتم تا اینکه یه روز سرصف مدیرمون موهامو پیش همه بچه ها کشید وحشی  یه  بارم معاون پیشش گفت رژت و پا کن بعد من گفتم خانم رژ ندارم بعدشم مدیرمون اومد انگشتشو محکم رو لبم کشید و لبامو کشید گفت خودتو هاشا نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه امام جماعتی داشتیم خیلی یواش میخوند ما ام دم در نمازخانه داشتیم حرف می‌زدیم دوستم گفت مرتیکه لاکپشت دوباره میخواد کند بخونه زنگ بره منم گفتم لاکپشت نیس ک حلزون خفاشیه یهو دیدم پشت سرمه😑😑۲۵.۲۶ سالشم بود از لح ما اون روز خیلی کند خوند

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁

من خرخون بودم اما وحشتناک شیطون عاقا بغل مدرسع ما یه سالن بازی بود با دوستام هر روز میپیچوندیم میرفتیم بازی میکردیم زنگ تفریح رو چشمتون روز بد نبینه یه روز که رفتیم عاقا ساعت از دستمون در رفت و زنگ تفریح تموم شده بود و ما همچنان بازی میکردیم یهو دیدیم یکی میزنه رو شونه هامون خانوم مدیر بود شانس آورد چون درسم خوب بود کارم نداشت ولی پدر بقیه در اورد 

2731

من استاد سوتی ام کلا

یه بارم بابام دیر کرده بود قرار بود بیاد دنبال من و دختر خالم ک همکلاس بودیم همه رفته بودن گفتم هیچکی نیست دیگه کف حیاط مدرسه دراز کشیدیم و اینا کلی هم 🖕نشون دادیم بعد یادمون اومد در مقابل دوربین😐😑

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁
من خرخون بودم اما وحشتناک شیطون عاقا بغل مدرسع ما یه سالن بازی بود با دوستام هر روز میپیچوندیم میرفت ...

منم اینطوری بودم🤣🤣کاری میکردیم با من کاری نداشتن فکر میکردن بی تقصیرم دیگه نمیدونستن من نقشه ریختم اونا عمل کردن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2740

صندلی معلم چوبی بود یکی 

از پایه هاشو شکوندیم 

اومد داشت میشست گفت سلاااااااااا، بوم 🥴

افتاد زمین 😂😂😂

لوله خودکارو در میاوردیم 

نخود لوبیا میریختیم تو جیبمون 

وقتی معلم روشو بر گردونده بود میزاشتیم دهنمون با لوله خودکار فوت میکردیم میخورد بهش 🤪

وقتی هم بر میگشت همینطوری آسمونو نگاه میکردیم 🙄🤣

رو صندلیش پونز میزاشتیم میومد میشست روش 😂

روزایی که کفش سر میپوشید دم در آب میریختیم موقع اومدن تو فاتحهَ ، 🤣😂🤣😂 

تو دبیرستان ک خیلی شلوغی کردم ولی ابتدایی بودیم امتحان داشتیم کنسل نکردن بعد کپسول آموکسی سیلیین ریختیم رو بخاری همه جارو بو گنددددد  برداشت. امتحانمون کنسل شد 😂😂خدایی بوش افتضاح بود

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

سال سوم دبیرستان مربی ورزش اختیار داده بود هر کس هر ورزشی که دوست داره کل ترم اون رو انجام بده نصف بچه ها رفتن بسکتبال نصف دیگه هم والیبال و فقط من و یکی دیگه تنیس. از شانسم هم بازیم خوب بازی نمی کرد و مجبور شدیم ما هم بریم والیبال. اینو گفتم که بگم از والیبال بدم می اومد. جلسه اول که بازی کردیم من همش توپ میدادم بچه های دیگه تا معلم متوجه شد که قسر در میرم ازعمد گفت به بچه ها گفت بدیدخودش بزنه. توپ که به طرفم پرتاب کرد چنان ضربه‌ای زدم بهش که از فاصله خیلی خیلی دور یکراست فرود اومد توی سر معلم😂آقا هیچی دیگه من🙄معلم سرش رو گرفت رفت🙆‍♀️بچه ها🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💜💙💚💛🧡
وای بخدا همتون عالید...... بچه ها بگید موقع دبستان یا دبیرستان.... اینایی که مکفتم دبیرستانی بودم من

من دبیرستان دیگه خیلی شلوغ بودم. دیگه معلما میگفتن تو دیگه از تابلو رد شدی شدی بنرتبلیغاتی.. کل مدرسه های دورو بر منو میشناختن. انقد ک شر بودم.. از ترقه بگیر تا دودر کردن مدرسه و اصلاح و آرایش و او وووو. خیللللبی

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎