2737
2739
عنوان

بیاین بگید چه حسی نسبت به خواهر برادرتون دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی داداش بزرگتر دارم

ازخیلی از اخلاقاش خوشم نمیاد درست وقتی بزرگ شدیم ازهم دورشدیم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من برادر کوچیکتر دارم رو مخه ولی خیلی دوس داشتنیه مخصوصن موقع هایی که خودشو شبیه گربه شرک میکنه😂

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))
2731
2740

ما دوتا خواهریم 

خواهرم ۴سال ازمن بزرگتره

اصلا باهم صمیمی نیستیم😔😔

امادوستانی دارم که کمتراز خواهر برام نیستن❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

داداش دارم ۶ سال ازم بزرگ تره

بیشتر اوقات دوستش دارم خیلی خوبه خیلی باهاش میخندم 🤣🤣🤣

ولی گاهی اوقات که ایراد های الکی میگیره شلخته بازی در میاره ازش متنفر میشم و میگم تا روز قیامت با این الاغ بیشعور حرف نمیزنم ولی فرداش آشتی میکنیم خود به خود

2706