2410
2553

اول بگید خواهر یا برادر و اینکه بزرگ ترن یا کوچیک تر با چند سال اختلاف سنی؟

من خودم با خواهرم نه سال اختلاف سنی دارمو اون هشت سال و نیمشه خب واسم مثل یه عروسک دوستداشتنیه واقعیه که گاهی باهم دعوا هم داریم اما همیشه هرموقع نگاش می کنم یاد ذوقم موقع خبر بارداری مامانم و بدنیا اومدنش و نوزادیش میوفتم خصوصا که هنوز  حالت بامزگی نوزادیشو حفظ کرده امروز یه کاری کرد که بشدت ازش عصبانی شدم ولی کافیه یه ذره صداش بگوشم بخوره یا چهرشو ببینم دلم براش پر میزنه دلم میخواد دعوا رو تموم کنم برم بچلوونمش نخودی رو و اینکه با وجود اینکه دوستای خوب و هم سن و سال خودم دارم اما این یه چیز دیگس چون انگار اصلا خودمم و خندش خنده منه وناراحتیش ناراحتیه من

تجربه خواهر برادر بزرگ تر ندارم ولی فکر می کنم برادر بزرگ ترر هم اگه که فهمیده باشه حامی خوبی واسه خواهر کوچیکش هست  (حالا نه اینکه متعصب و غیرتی ولی منظورم اینه واقع بین باشه).

شما بگین چه حسی نسبت به خواهر برادرتون دارین

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

خواهرم كوچيكتره چندسال ازم

عاشقشمم ديگه مثل همه❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

هم کوچیک تر دارم هم بزرگ تر 

حسم:عشق❤

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوتا خواهر دارم و بی نهایت دوسشون دارم

بحث میکنیم یکم قهر میکنیم لج میکنیم باهم اما بازم عاشق همیم💕

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2714

من دارای یه داداش بزرگتر دیوونه و عصبی و دو تا خواهر ناز کوچکتر می‌باشم 

بنده عاشقشان میباشم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

من بچه کوچیک خانواده ام

همه هوامو دارن 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706