2733
2739
عنوان

به چه امیدی زنده هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 158 پست
نمیتونم به زیر دستم نگاه کنم .نمیتونم هر روز بگم شکر ک از این بدبخت تر نیستم.مگه خدا نیافریدتت که به ...

هیچ کس کامل نیست همه یه مشکلی دارن این خصلت انسانه

هرچه هستم خدایم داند...
شما ازدواج کردی یه مرحله نبین بدون شاخ قول شکوندی امروزه با این قیمتا ما نمیتونیم فکر ازدواج کنیم چه ...

ناراحتی دوستامو میبینم ک بهترین خواستگارو داره فقط و فقط چون شغل نداره ک بشه روش حساب کرد میترسه قبولش کنه گریه ام میگیره.پس فردام نوبت برادر منه نوبت دوستش و جوونای دیگه

اینا همه خودمونو گول زدنه دیگه فقط میگذره گلم مجبوریم الکی خودمون بزنیم ب شادی و خنده بیخود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچت دنیا بیاد چ اینده ای داره؟تو مملکتی ک تا دیپلمشم با زجر و ب ظرف پول  زیاد باید طی کنه.فردا ...

...من خودم شدیدا مخالف بچم....طرز فکر م اینه که فقط ۲۰درصد قشر پولدار ومرفه جامعه باید بچه دار شن....نزدیک دوسالم مقاومت کردم اما دیگه نشد شوهرم باهام هم فکر نیس از لحاظ بچه ..عاشق بچس ...تنها خودم نیستم که اونم هس...تو یه زندگی هردوطرف باید مثل هم فکرکنن تا کاری رو بکنن...همین فقط یدونس ....برای اینده ی بچمم تصمیم داریم از یکسالگی بیمه عمرش کنیم تا بیست سالگی بگیریم بدیم سرمایه کنه ....شوهریم کارش خوبه خونه که خریدیم انشاءالله تا بچمم بزرگ شه برای اونم یه خونه دست وپا میکنیم توکل برخدا....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2731
2738

هیچی 

من بعد از ده بار خودکشی کردن امروزم میخاستم تموم کنم نشد دلم فقققققط مرگ میخواد

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
به امید دیدن فصل سوم سریال نون خ 😶😐

😂😂😂😂

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
هیچی  من بعد از ده بار خودکشی کردن امروزم میخاستم تموم کنم نشد دلم فقققققط مرگ میخواد

😔😔

سریاله؟ قشنگه؟؟کدوم کشور ساخته؟

ایران خودت

تا کی دقیقا؟اگ بزرگ بود ک یه فکری به حالم کرده بود تا الان

استغفرالله 

کفر گفتن اصلا صحیح نیست

همه مشکلات دارن و سختی

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
2706