2733
2739
عنوان

به چه امیدی زنده هستین؟

1807 بازدید | 158 پست

یه احساس پوچی در حد مرگ وجودمو گرفته.دلم میخواد از ایران برم نمیشه میخوام اینجا زندگی کنم نمیشه‌.بخوام درس بخونم بازم یه دل سیر هزینه باید بکنم نمی ارزه .بخوام کار کنم کار نیس.بخوام ازدواج کنم کی پول داره از چاله باید در بیام بیفتم تو چاه .نگید با هنر سرگرم شو ک حدودا شش یا هفت تا هنر رو در حد حرفه ای یاد گرفتم ک هزینه الکی کردم براشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فصله اخر پیکی بلایندرز و خانه اسکناس

اخ تامی شلبی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

به امید ان روز    

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

درکت میکنم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706