2733
2739
عنوان

پسرم عمل نزول بیضه داره.من بایدبرم.مشهد واسه عمل.کروناهم هس

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه باید بریم هتل. بعدم قرار پنهون کنیم ازخانواده ها.نمیدونم ب چ بهونه ای بریم.من گفتم با اتوبوس بر ...

الان مشهد خلوته پارکینگا بیکار نشستن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ن من شهرستانم.نزدیک ترین شهر مجهز ک جراح کودکان داد مشهد

ببخشید دوستم 

من از کجا باید بدونم بیضه ی پیرم سالمه 

تو نوزادی معاینه شده ولی الان کلاس اوله 

احساس میکنم کامل تو بیضه نیست 

همش میترسم میگم نکنه من نمیدونستم 

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2728
2738

سلام عزیزم، پسر گلت بهتره؟

منم دخترم نوبت عمل داره تو اصفهان، دقیقا همین نگرانی های شما رو الان دارم من 😔

میشه راهنماییم کنین؟

شما پسرتون چند روز بیمارستان بستری بود؟ خدای نکرده مشکلی برای شما و همسرتون پیش نیومد؟

خانوادهوشوهرم خیلی اویزونن بفهمن میزیم مشهد میگن ماهم میایم.باید ببینم چ بهونه ای بیارم

سلام عزیزم .منم مثه اون موقع های شما ناراحتم ...میشه بگی دکتر بذر افشان چطور بود؟؟ کدوم بیمارستان رفتی ؟؟

چقدر طول کشید؟؟

پسر گلت خوب شد ؟؟

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
سلام عزیزم .منم مثه اون موقع های شما ناراحتم ...میشه بگی دکتر بذر افشان چطور بود؟؟ کدوم بیمارستان رف ...

عمل عالی بود کلا سعت ۱بستری کردن ۷هم‌ترخیص.عمل نیم ساعت طول کشید.ترس و استرس نداره.الکی جوش زدم