2733
2734

کدوم بیمارستان؟؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترش چی میگه 

اگه میشه صبر کنید یه دو هفته شاید بهتر شد اوضاع چون دارن تعطیل می کنند خیلی جاها رو آمار میاد پایین تر سه هفته دیگه

اگرم نمیشه صبر کرد برو,الان تو بیمارستان مخصوصا کودکان خیلی رعایت می کنن

2731
ولی محیط بیمارستان بخاطر ضد عفونی خیلی امن تر از خیلی جاهاست حتی از خونه ها

اخه باید بریم هتل.

بعدم قرار پنهون کنیم ازخانواده ها.نمیدونم ب چ بهونه ای بریم.من گفتم با اتوبوس بریم اونجا هی دنبال پارکینگ نباشیم

2738
اخه باید بریم هتل. بعدم قرار پنهون کنیم ازخانواده ها.نمیدونم ب چ بهونه ای بریم.من گفتم با اتوبوس بر ...

نه بابا حتما با ماشین خودتون برید حالا فوقش یه کم می گردید برای جا پارک,تو اوتوبوس با بچه کوچک خطرناکه تو این کرونا

نه بابا حتما با ماشین خودتون برید حالا فوقش یه کم می گردید برای جا پارک,تو اوتوبوس با بچه کوچک خطرنا ...

شوهرم خیلی خابالوعه.ب نظرت ریسک نیس؟

کاش این مشگلو نداشتم.الان مشهدرفتن واقعن خطرناگ

والا چی بگم,قاعدتا چون دارن محدودیت ها رو بر می گردونن احتمال زیاد بعد سه هفته امار کمتر بشه

بیضه میترسم اب بشه.

باکسی هم نمیشه مشورت  کرد قراره نگیم ب کسی.دلم خیلی گرفته

چرا میخوای پنهان کنی خوب؟ بعدم هر چه زودتر عمل کنی بهتره. همه بیمارستانا که کرونایی پذیرش نمیکنن. ...

شهر ما اخه کرونا نداره زیاد.میترسم برم مشهد.

چون برا ایندش میترسم.مردم شایعه کنن همه اطلاعات ندارن 

2706